Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.04-1.05 - Ultramaraton "Piękny Wschód"
#11
Yanq napisał(a):;-) Tydzień wystarczy - to tak jakbyśmy BBT przejechali w dwóch etapach :mrgreen:
Hmm, jako osoba mająca całkiem spore doświadczenie w takich imprezach powiem: tydzień nie wystarczy na regenerację po takim wysiłku. Przejechać się da, jasne, ale jeden maraton trzeba będzie spisać na straty. Ja raczej nie przepadam za startowaniem dla samego udziału, więc takie terminy są mi nie na rękę, ale zapewniam, że jeśli komuś zależy tylko na udziale to także mocno odczuje krótki odpoczynek.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
Na szczęście temat już nieaktualny :-P Maraton odbędzie się w pierwotnie zakładanym terminie, czyli 30.04 - 01.05 :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Słuszna decyzja, nie zmienia się reguł w trakcie gry , jak ktoś już napisał na "p.r."
Ustalenie terminu "dorosło", więc może i bigosu na punkcie nie będzie.
Odpowiedz
#14
http://www.dziennikwschodni.pl/sport/n, ... mprez.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Czy są chętni na nocleg w Parczewie z piątku na sobotę (29/30.04). Ludziska już zaczynają robić rezerwację i trzeba się sprężyć. Znalazłem coś takiego Arrow
http://www.eholiday.pl/noclegi-ez8256.html (czwórkę już ktoś zarezerwował).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
W ubiegłym roku z Yanq, Noorbim i U1 spaliśmy tutaj: http://www.ghotel.pl i było ok, dobry standard, a na śniadanie panie wstały wcześniej żeby ogarnąć Big Grin Zarezerwowałem więc przed chwilą jedyną czwórkę i do tego trójkę. Gadałem też z Mariobikerem, Yanq i Rado i postanowiliśmy, że bierzemy czwórkę, a na trójkę można się jeszcze zgłaszać do mnie tutaj na forum Smile Opcjonalnie zarezerwowałem też drugą trójkę, jak zbierzemy 10 osób na nocleg na wszystkie pokoje to powinno dać radę wynegocjować po dychu taniej Smile Tak, że tak, wpisujcie się Smile

Nocleg w G Hotelu:

Czwórka:
- KermitOZ
- Yanq
- Rado
- KrzysiekP

Trójka:
- U1
- J@cek
-

Trójka:
-
-
-

Dwójka damska:
- Wiatrr
- Marza
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Ja bym się chętnie dopisał dopisał
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#18
Ja też chyba :mrgreen:
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#19
Dopiszcie mnie jak jest jeszcze miejsce. Może być w damskiej :-P
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#20
j@cek napisał(a):Dopiszcie mnie jak jest jeszcze miejsce. Może być w damskiej :-P
Hehe Smile Dopisałem, wpisujcie się dalej, to najwyżej jakieś roszady zrobimy Smile

EDYCJA:
Zaklepałem -czwórkę, obie trójki i jedną dwójkę Smile Taka sytuacja. Kto chętny niech pisze - będzie taniej Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości