Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.02.2016, godz.10.00, LKJ Bychawa-Krzczonow
#11
Jurek, ja niestety odpadam, nie wykurowałem się :-(
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
Przejaśnia się i nawet słońce wychodzi :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Zacznę pierwszy-było nas sześciu, pogoda dopisała, humory również. U mnie na liczniku 92,5 i aby zaliczono nam ustawkę czekam na zdjęcia od Jurka :-D
Odpowiedz
#14
Ja z takim małym pytaniem--- czy strona Stowarzyszenia jest słupem ogłoszeniowym dla KKR-M ? Pytam pokojowo bo nie bardzo rozumiem sytuację :-|
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
Marek, daj spokój, w czym Ci przeszkadza? Tematyka zgodna z tematyką Forum, więc niech sobie piszą i ogłaszają. Czasem tylko mogliby wspomnieć o tym jak wyrażają swoje ochy i achy na fejsie :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
mariox napisał(a):Marek, daj spokój, w czym Ci przeszkadza? Tematyka zgodna z tematyką Forum, więc niech sobie piszą i ogłaszają. Czasem tylko mogliby wspomnieć o tym jak wyrażają swoje ochy i achy na fejsie :-P


Rozumiem. :mrgreen: Kuruj się :-D
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
Szanowny kolego Ex też mam do Ciebie pytanie -w którym miejscu został złamany, przekroczony regulamin Stowarzyszenia :roll:
Odpowiedz
#18
Trochę późno się ogarniam chociaż na FB juz są zdjęcia. I ja wszystkim dziekuję za rześki przejazd. U mnie ponad 87km. Prawdę powiedziawszy na ustawce mieliśmy jeszcze jednego gościa, ale jakoś nie pojechał/ła z nami :-P
ZDJĘCIA

Ex Driver napisał(a):Ja z takim małym pytaniem--- czy strona Stowarzyszenia jest słupem ogłoszeniowym dla KKR-M ?
Marku, dałeś jak to mówią ciała. :-P Przecież ja nigdzie nie pisałem, że robię ustawkę z KKR "Maksimum" A tak w ogóle gdybym chciał to też mam taką możliwość tylko w innym dziale. No chyba, że jest jakaś dyskryminacja z powodu "katolicki" :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jurek, dzisiaj na Zarządzie RL stwierdziliśmy, że w obliczu napływu wyznawców Allaha i uczniów Mahometa to jeszcze przyjdzie nam lansować wszystko, co "Katolickie" bez względu na to, czy się nam to podoba, czy nie. Choć z drugiej strony nie wyobrażaj sobie znów za bardzo nie wiadomo czego :-P
A Markowi wybaczcie, Córka urodziny obchodzi, a wiecie, jakie to wydarzenie w życiu każdego Ojca. Chyba i Markowi z tego powodu puściło co nieco ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości