Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin-Lwów 13-15 sierpnia 2016
#91
(21-08-2016, 21:22)Yanq napisał(a): zapewniam, że swoje fotki też na dniach wrzucę
Czekamy Janku, czekamy Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#92
W oczekiwaniu na zdjęcia Janka (Janek, wcale Cię nie poganiam Wink ) zapodaję filmik z wyjazdu (proszę w ustawieniach włączyć jakość HD): https://www.youtube.com/watch?v=iJ_xAQ17XYo
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#93
Moi drodzy, akurat mam trochę czasu i miałem się tym dziś zająć ale... We wrześniu miałem włam do auta i teraz okazało się, że niestety zdjęcia z naszego wypadu też zostały bezpowrotnie stracone! Jedynie co pozostaje to ZROBIĆ JE JESZCZE RAZ a szczegóły już wkrótce...
Przepraszam, że od razu się nie zająłem tymi fotkami - kilka było na FB
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#94
Dopisuję tutaj, bo może przyda się na kolejny wyjazd. Właśnie wróciłem z kolejnego wyjazdu do Lwowa. Wynająłem mieszkanie idealne na taki wyjazd: 4 pokoje, 3 toalety, max dla 17 osób, jest możliwość schowania rowerów, gospodarz sympatyczny, czeka z otwartymi rękoma. Cena w zależności od ilości osób od 25 do 40 zł za os. Super lokalizacja w ścisłym centrum Lwowa na ul. Doroszenki.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#95
(21-05-2017, 11:26)Fazi5 napisał(a): Dopisuję tutaj, bo może przyda się na kolejny wyjazd. Właśnie wróciłem z kolejnego wyjazdu do Lwowa. Wynająłem mieszkanie idealne na taki wyjazd: 4 pokoje, 3 toalety, max dla 17 osób, jest możliwość schowania rowerów, gospodarz sympatyczny, czeka z otwartymi rękoma. Cena w zależności od ilości osób od 25 do 40 zł za os. Super lokalizacja w ścisłym centrum Lwowa na ul. Doroszenki.
Super Marcinie. Wielkie dzięki, z pewnością skorzystamy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości