Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin-Lwów 13-15 sierpnia 2016
#41
Janek wstępnie dopisz i mnie do listy, na 100% potwierdzę w połowie lipca. :mrgreen:
Odpowiedz
#42
Jeśli są jeszcze wolne miejsca to ja też poproszę o dopisanie do listy Smile
Odpowiedz
#43
Ja wstępnie też chce Smile
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#44
Wróciłem dopiero z pielgrzymi rowerowej ,mam chętkę na ten Lwów ,jest jeszcze miejsce?
Odpowiedz
#45
Witam
Jestem pierwszy raz na forum można się podłączyć do tego Lwowa
Odpowiedz
#46
Jak jesteś pierwszy raz to proponuję zatem przeczytać regulamin i zacząć się do niego stosować. To nie sms do kolegi i interpunkcja by się przydała.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#47
Masz rację z tymi smsami, właśnie tak się je pisze Smile . Moj błąd, postaram się więcej takiej gafy nie popełnić.  A co z moim pytaniem.
Odpowiedz
#48
Czas na Lwów już się zbliża. Lista na dziś wygląda następująco:
1 Ja +1
3 Bart
4 Renania
5 Rado +1
7 Janusz M
8 Ania Roszpunka
9 Holden
10 Ania J
11 Dwaw
12 Obywatel Lub
13 ABłaszczak
14 mcgyver



Jeśli jest ktoś jeszcze zdecydowany, lub komuś z listy coś wypadło i nie może z nami pojechać niech precyzuje. Przypominam o paszportach.
W temacie noclegów jest szansa na zamianę kilku mieszkań w których mamy być rozlokowani na jedną miejscówkę (jakaś szkoła, ale łazienki i te sprawy są) mam to po weekendzie mieć potwierdzone.
Zbiórka w Krasnobrodzie koło 7 rano w sobotę więc wyśpicie się innym razem Wink

Acha - ktoś mnie pytał czy przekraczając granicę w zorganizowanej grupie w Hrebennem -należy wracać również z całą grupą czy można np wydłużyć wycieczkę i pojechać np w góry lub nad Świtaź - jest taka możliwość Big Grin
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#49
Yanq. przykro mi ale nie mogę z Wami pojechać. Wyskoczyła mi robota i niestety.... Ale myślami będę z Wami.
Odpowiedz
#50
Ja również proszę o dopisanie mnie do listy Pozdrawiam Andrzej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości