Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin-Lwów 13-15 sierpnia 2016
#71
Do Krasnobrodu jedziecie przez Zamość czy Wysokie?
Ja biorę mały śpiworek i bogaty o doświadczenie, gdzie w pewnym miejscu było tylko jedno gniazdko na piętrze, biorę rozgałęźnik na trzy gniazdka – w razie co Tongue
Odpowiedz
#72
Ja jadę jutro o świcie sporym samochodem. Jakby co mogę zawadzić o Lublin i wziąć 1 osobę z rowerem Wink
Odpowiedz
#73
WAŻNE INFO:
Śpiworów nie bierzemy! Na miejscu będzie wszystko co potrzebne do spania Smile
Tak jak wyżej pisał Janek - za nocleg, śniadanie, przewodnika itp. płacimy w ZŁOTÓWKACH (PLN, tudzież zł) Smile
Oczywiście ze Lwowa wracamy ROWERAMI do Krasnobrodu.
Grupa "busiarzy" (Ania, Renia, Henia, Bart, Holden, ja) wyjeżdża o 6.00 z Lublina - będziemy na Was czekać w Lubyczy Królewskiej.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#74
I jeszcze pytanie natury logistycznej - brać bombox'a, czy będzie to już za duży przypał?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#75
Pamiętajcie o PASZPORTACH :]
Odpowiedz
#76
Bądźcie grzeczni :-) Mój specjalny wysłannik namierzyl Was na granicy ;-) We Lwowie też będziecie pod dyskretna obserwacja ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#77
Dziękuje bardzo za rewelacyjny wyjazd!!!!! Pogoda dopisała, humory również :-) Brawo Janku za pomysł i organizację!
Odpowiedz
#78
(16-08-2016, 08:11)renania napisał(a): Dziękuje bardzo za rewelacyjny wyjazd!!!!! Pogoda dopisała, humory również :-) Brawo Janku za pomysł i organizację!

Obiema rękami podpisuję się pod tym co napisała Renia - super wyjazd!!! Dzięki Janku, dziękuję tez całej ekipie za wspaniałą atmosferę. Pozdrawiam Was serdecznie Smile
ps. Bart, wiszę Ci dętkę - do następnego... Smile
Odpowiedz
#79
Kto się wolał wyspać, wystraszył pogody, czołgów, armat i co tam jeszcze, dobrze zrobił - działo się!

Wyjazd kapitalny, zdecydowanie za krótko, mimo zintensyfikowania naszych działań.
Dzięki piękne wszystkim, Janku kaski z głów za organizację, jedźmy tam jeszcze.




Sekunda,
ja przepraszam,
to są fakty.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#80
Wyjazd był super! Dzięki Janku i całej ekipie za świetną atmosferę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości