Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topienie Marzanny 20.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.30
#11
Ale ja miałem na myśli przejazd na drugą stronę rzeki przy boiskach treningowych i stamtąd już ścieżką jak co roku, a nie jazdę Krochmalna.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Co do bliżej/dalej to tylko kwestia skąd ktoś dojeżdża.
Akurat Most Kultury był najdalej od miejsca docelowego.
Spod stadionu jest zrobiony przejazd do mostu przy Wapiennej a więc od razu na ścieżkę (nie ma tu mowy o jakimkolwiek odcinku Krochmalnej).
Nie widzę też problemu aby zabezpieczyć początkowy odcinek od Lidla.
Natomiast Lidl ma przewagę w sytuacji gdyby trzeba było przesunąć termin a na (lub przy) stadionie byłaby jakaś impreza.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
damian.s napisał(a):Ale ja miałem na myśli przejazd na drugą stronę rzeki przy boiskach treningowych i stamtąd już ścieżką jak co roku, a nie jazdę Krochmalna.
To trzeba było tak od razu :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Jestem za Areną - może są jeszcze w Lublinie tacy którzy z bliska go nie widzieli ;-) no i miejsce bardziej "medialne" ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#15
Dokładnie tak jak Janek mówi. Pod względem fotogeniczności ;-) i medialności stadion zdecydowanie wygrywa z Lidlem. Spod Lidla to można zrobić jakąś zwykła ustawkę, ale jedną z tradycyjnych już imprez RL lepiej byłoby zrobić z nieco bardziej medialnego miejsca niż parking pod marketem.

Edit. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że na parkingu pod Lidlem cały czas będzie odbywał się ruch - ludzie będą przyjeżdżać na zakupy. Szczerze powiedziawszy nie za bardzo wyobrażam sobie sytuacji, że mielibyśmy tam zebrać grupę powiedzmy kilkudziesięciu osób z rowerami, z małymi dziećmi. Na parkingu pod stadionem pod tym względem będzie o wiele bezpieczniej.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#16
Przedstawione argumenty przeważają "szale zwycięstwa" na Arenę Lublin. Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje, to niech je przedstawi teraz albo zamilknie na wieki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Jestem za Areną, ale Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono :-P :-P :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#18
krzychu.c.m napisał(a):Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono
Pierunie sieć cicho :mrgreen: i weź się lepiej za robienie marzanny ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
mariobiker napisał(a):
krzychu.c.m napisał(a):Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono
Pierunie sieć cicho :mrgreen: i weź się lepiej za robienie marzanny ;-)
A tam, cicho być ....,ożeż ty ,taki karabin mi zabrali ,ile to spraw by teraz rozwiązało :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=QK0p72VB_SM
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#20
Start imprezy zmieniony na Arenę Lublin.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości