Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topienie Marzanny 20.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.30
#61
Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co udało się nam dokonać! Pomimo pogody takiej, że przysłowiowego psa szkoda wygonić, pod stadionem stawiło się prawie 60 osób, a kolejna, liczna grupa czekała nad Zalewem. Marzanny jak zwykle piękne, aż szkoda było palić ;-).
Dzięki Wszystkim, którzy zrobili Marzanny i przywieźli. Dzięki Wszystkim, którzy przyjechali. jako Goście i Tym, którzy pomagali przy organizacji, wykombinowali nagrody od sponsorów, przywieźli i zawieźli baner i flagę RL, dla tych, co wzięli udział w wycieczce po ceremonii topienia :-). Kogoś pominąłem? ;-)
Po czymś takim zima powinna juz na 100% pójść precz :mrgreen:
Wyszło naprawdę super! Tak trzymać przy następnych imprezach. Grono naszych Forumowiczów może się powiększy :-).
Trasa wycieczki
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim i do zobaczenia na następnych imprezach, oraz wyjazdach :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#62
? super gratuluję wszystkim a w szczególności organizatorom. Niestety nie mogłem przybyć ale jak widać że zdjęć ludzie pomimo chłodu dopisali :-D
Odpowiedz
#63
No i ja razem z Sylwią dotarliśmy do domciu z wycieczki. Kurcze wstąpiliśmy na minutkę do sklepu w Krężnicy po doładowanie (milkiwaya i izotonik 8-) ) a chłopaków już na horyzoncie nie było hehehe Smile więc resztę trasy musieliśmy się dotoczyć we dwójkę :-P Ale imprezę uważam za udaną do następnego.
Niebieski Wagant, Polska myśl techniczna Smile, Grand Trek Forester też od Rometa
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#64
Czekaliśmy na was parę minut, nawet wróciłem sprawdzić, czy jedziecie, ale stwierdziliśmy, że droga prosta to traficie jakoś. Następnym razem uprzedzajcie, to się wszyscy zatrzymamy ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#65
Sorki, że tak post pod postem, ale przesyłam wieści z eteru ;-)
Radio Lublin
Marzenka w wypowiedzi uzasadniła, dlaczego rozmiar ma znaczenie ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#66
Nie, no nic się nie stało. Po drodze spotkaliśmy tego starszego Pana z Velocyped(u?)a, objadał się rybką :-D
Niebieski Wagant, Polska myśl techniczna Smile, Grand Trek Forester też od Rometa
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#67
Bardzo dziękuję za super udaną imprezę, zakończoną wielką egzekucją na pięknych Marzannach :-D
Mam nadzieję, że teraz już wiosna zawita do nas na dobre :mrgreen:
Kilka fotek ode mnie :mrgreen:
mariox napisał(a):Sorki, że tak post pod postem, ale przesyłam wieści z eteru
Radio Lublin
Inspiracje :?: Emerytka :?: Trzy w jednym :?:
Yanq tłumacz się :evil: Czyżbyś zapożyczył jakieś elementy naszej przecudnej urody :?: :roll:
Tylko dobrze zastanów się nad odpowiedzią :lol:
Odpowiedz
#68
Również bardzo dziękuję za wspólne pożegnanie zimy, za stos płonących Marzann Wink
Kilka fotek ode mnie :-)
Odpowiedz
#69
Dziękuję za już kolejną (dla mnie oczywiście :-D) organizację Topienia Marzanny i możliwość ogrzania się w chłodny pierwszy dzień wiosny :mrgreen:
Trasa był długa jak na otwarcie sezonu, ale wspaniała
https://www.endomondo.com/users/6569564 ... /690394289
Jeszcze raz dziękuję i nie mam zamiaru odpuszczć kolejnym 8-) :mrgreen:
Odpowiedz
#70
Widzę po zdjęciach, że impreza się udała :-) Tak trzymać :!:
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w organizacji. Brawo dla Grześka za mega nagrody!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości