Strony (3):    1 2 3   
mraugorzata   28-02-2016, 20:21
#11
Rado- ja mogę pomóc, ale głównym organizatorem nie chcę być, bo pewne terminowe sprawy wiszą mi nad głową.

Co do tego pierwszego tematu- śladami legend, to tak pomyślałam, żeby to na przyszły rok przerzucić, akurat będzie na 700-lecie miasta (nie wiem czemu w tym roku piszą o tym 700-leciu).

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
katka   28-02-2016, 22:02
#12
Wg mnie hasło przewodnie tegorocznej Nocy Kultury jest z lekka niezrozumiałe, ale daje spore pole do manewru. To co proponujecie to są fajne pomysły i jak najbardziej do zrealizowania, ale tak jak Rado napisał mamy marzyć, śnić i kreować. Czyli inspiracja powinna nadejść z przyszłości a nie przeszłości (czytaj historii). Nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu, tylko wyrażam opinię jak ja to rozumiem.
mariox   28-02-2016, 22:09
#13
Jadąc w czwartek do Lublina słuchałem w Radio Centrum wyjaśnienie tego hasła. Znalazłem na stronie NK dokładnie to, co mówiła Pani:
KLIK
No to teraz kombinujmy, do którego punktu pasuje Komisarz Maciejewski lub Lubelskie Legendy ;-)
Teoretycznie, jako rowerzyści pasowalibyśmy do punktu następującego:
Cytat:"Wyobraź sobie, że miasto to plac zabaw…
MIŁOŚNICY SPORTÓW MIEJSKICH, AKTYWNOŚCI I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
…że nie ma ogrodzeń ani ograniczeń wiekowych, że jest tuż obok, właściwie po drodze… Wyobraź sobie sport, zabawę i muzykę na wyciągnięcie ręki, jako wspólną przestrzeń zarówno dla doświadczonych pasjonatów miejskich sportów jak i tych, którzy chcieliby spróbować w nich swoich sił po raz pierwszy."
I teraz kombinujmy ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   02-03-2016, 14:04
#14
Chyba utknęliśmy :-P
Ja uważam, że można sobie wyobrażać również przeszłość, niekoniecznie przyszłość ;-) Ale mniejsza o to.

Inny pomysł- jakiś happening tudzież inny perfomance lub flash mob z wykorzystaniem roweru (ale brak mi pomysłów, jestem na bakier ze sztuką nowoczesną :-P )

Albo alleycat z punktami kontrolnymi przy charakterystycznych miejscach w mieście (np. "gdzie koziołek wodę leje"- i chodzi o wodopój z koziołkiem przy Krakowskim). Na punktach kontrolnych mogliby jeszcze wykonywać jakieś zadania, żeby dostać następną zagadkę gdzie mają jechać. Niestety, ta inicjatywa wymaga duże liczby wolontariuszy, którzy byliby na tych punktach kontrolnych. To raz. Dwa- wydaje mi się, że ograniczyłoby to skalę przedsięwzięcia, bo np. ciężko byłoby ogarnąć taką imprezę przy np. 50 uczestnikach (nawet, jakby podzielić ich na zespoły po 3 osoby). To, co było w poprzednim roku, czyli wspólny przejazd, takich ograniczeń nie miał.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Rado   14-03-2016, 18:00
#15
Przypominam, że do jutra - 15 marca jest czas na zgłoszenie imprezy.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Yanq   14-03-2016, 18:36
#16
Grzesiek zgłaszał na zebraniu pomysł wspólnego przejazdu rowerzystów, rolkarzy i biegaczy (lub jeszcze innych pojazdów bez silnika) jednocześnie jedną trasą. Mi pomysł się podoba zwłaszcza z uwagi na liczbę uczestników która potencjalnie mogła by wziąć w tym udział. Jestem ZA

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
mariox   14-03-2016, 19:45
#17
Popieram interdyscyplinarny przejazd przez miasto. Nie wiem, czy zapinac do tego biegaczy, ale rolkarzy na pewno.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   14-03-2016, 21:06
#18
skoro przejazd to można by też podczepić deskorolkę, chociaż jest ich w Lublinie tak wielu że pewnie będą mieli swoją akcję na Noc Kultury

pomysł moim zdaniem ciekawy
mariox   14-03-2016, 22:18
#19
Nawet hulajnogi, czemu nie? Smile

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Yanq   15-03-2016, 19:09
#20
Poszło pod tytułem "Uliczny Misz-Masz"

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.