Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Podróżnika 2016
#1
WOW Confusedhock:
Wśród 55 osób startujących na dystansie 540 km jest 8 a jak się uda to 9 osób związanych z Rowerowym Lublinem.
Byłbym zapomniał, na dystansie 300 km też mamy swojego przedstawiciela.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
A Radzik to zamierza ten dystans przebiec? Bez spania? ;-) Confusedhock:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
mariobiker napisał(a):Wśród 55 osób startujących na dystansie 540 km jest 8 a jak się uda to 9 osób związanych z Rowerowym Lublinem.
W tym jedna niewiasta :mrgreen: (nie, nie chodzi mi o Radzika ;-))
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
damian.s napisał(a):A Radzik to zamierza ten dystans przebiec?
W tej sprawie to musisz się kontaktować bezpośrednio z Przemkiem ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Endriu chyba za długo na siłowni siedział i przegapił moment....
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#6
Tak zgadz sie oglądał się za młodymi laseczkami podczas gdy przerzucał żelazo a każdy wie doskonale, że to niebezpieczne jest Także tego Andrzeju nie denrwuj się
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#7
Oż Wy... .
primo łan - nie przerzucam żelaza , tylko kręcę głowo w lewo ,prawo za ...mi Confusedhock:
primo tu -za jutuba małolat kris powinien dostać bana :-P
primo fri - sister mnie wydała, (a że ma białasa z mraugo wiecie?-) ;-)
primo for -córuś mnie zawiodła -za późno odstukała formularz i za długo w lola grała :-x
primo fajf- i tak jadę incognito ,choćby z partyzanta wyklętego(bo był to 1 marzec) :!:
primo SEX- a na siłowni ,żeby głowa mi nie skręcała gdzie nie trzeba -pilnuję Twardowska :evil:
Odpowiedz
#8
endriu68 napisał(a):primo fri - sister mnie wydała, (a że ma białasa z mraugo wiecie?-) ;-)


Oż Ty.... ja Ci tu w konfidencji pewne wrażliwe dane przekazuję, a Ty zaraz publikę nimi raczysz? Twardowska chyba musi zwiększyć poziom kontroli.... Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#9
truskafka napisał(a):Twardowska chyba musi zwiększyć poziom kontroli.... Tongue
i obowiązkowo zwiększyć częstotliwość sprawdzianów :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Joanno jo Ci tylko taki trójkącik mogę zaproponować: 2 białe specjalistki plus 1 biały specjalista. A jak Wam mało by było wezwie Looka Skywalkera vel M'Cartneya też jest białym szoszonem i żeby było w temacie pojedziemy społem w świętoxskie pojedziemy dzień przed maratonem.Tylko 150 km.Może marijucha załatwi nocleg- pomyślicie?
3 czerwiec piątek: wypadzik speców dla różnych heców albo stary i rury jadą w góry?
:mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości