Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBT - nocleg w Świnoujściu
#21
Co do tego pociągu to trzymam kciuki  za powodzenie w nabyciu biletów.  Przerabialiśmy ten temat z Jurasem  kilka dni temu i  w obu przypadkach --- tam i z powrotem --  nie udało się nam  załapać na ten bezpośredni   Sad
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
(11-07-2016, 21:36)Ex Driver napisał(a): Co do tego pociągu to trzymam kciuki  za powodzenie w nabyciu biletów.  Przerabialiśmy ten temat z Jurasem  kilka dni temu i  w obu przypadkach --- tam i z powrotem --  nie udało się nam  załapać na ten bezpośredni   Sad

Interesujący jest fakt próby zakupu biletów w najwcześniejszym możliwym  terminie ,30 dni przed wyjazdem o godzinie 0:01 ,w kasie dworca PKP.Przez internet można próbować od godziny 1:00 [wcześniej przerwa techniczna].Pani kasjerka  sprawdziła nam rezerwacje dzień po dniu ,od 17 lipca do ,chyba 2 sierpnia.Nie było żadnego wolnego miejsca na przejazd z rowerem Cool .Pozostaje podróż z przesiadką w Szczecinie. Sad
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
Może ja coś źle patrzę, ale ten ten pociąg "bez przesiadek" 20.23 o którym pisze Mariobiker według e-podróżnika dojeżdża tylko do Szczecina;
http://www.e-podroznik.pl/public/searchi...w=regularP
Co ciekawe, w sierpniu w ogóle nie widzę go w rozkładzie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
Damianku ,patrz u żródła Rolleyes :
http://rozklad.pkp.pl/pl/tp?queryPageDis...rm=1#focus
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
(11-07-2016, 21:17)mariobiker napisał(a): Nowy rozkład PKP nie zostawia nam wielkiego wyboru jeśli chodzi o bezpośredni dojazd do Świnoujścia Sad
Do dyspozycji mamy tylko jeden pociąg Exclamation (przynajmniej ja nie mam zamiaru się przesiadać)
Lublin g.20:23 - Świnoujście g. 8:16
W związku z zaistniałą sytuacją zastanawiam się nad tym czy nie ograniczyć pobytu w Świnoujściu tylko do jednego noclegu (z piątku na sobotę). Wyjazd z Lublina w czwartek (18 sierpnia o g. 20:23).
Co wy na to ?
W pierwszych dniach sierpnia trzeba potwierdzić nasz nocleg.

Jazda w nocy u mnie odpada.
Prawdopodobnie wybiorę się do Stargardu lub Szczecina rannym kursem o 4:54. Koło 13:00 będzie na miejscu. Pozostanie 100 km do przejechania na dwóch kółkach dla rozprostowania nóżek Smile
Nocleg czwartek - piątek u mnie aktualny.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#26
Wszystko jest OK Smile
Nocleg potwierdzony; Jacek i Andrzej dwie noce a jedna nocka Grzesiek, Krzysiek i ja
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#27
Dzięki Mario!
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#28
Nie wiem kto dotrze pierwszy do Świnoujścia , Jacek czy Andrzej Wink
Mamy rezerwację nr 17/08 na moje nazwisko.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości