Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05.03.2016, godz.14.30, Krańcowa/Męczenników Majdanka
#1
Planowałem na niedzielę dłuższy wyjazd do Wąwolnicy, ale chyba nici z tego. Pozostaje więc znowu sobota o 14.30. Chcę odnaleźć mało znane ruiny zboru kalwińskiego w Piaskach. Wyjazd ze skrzyżowania Krańcowa/Męczenników Majdanka. Tak jak na mapce. Lampki wziąć. I proszę się ciepło ubrać, żeby nie było później, że zimno, bo za wolno jedziemy :-P

https://ridewithgps.com/routes/12420078

[Obrazek: 99505342.jpg]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
wybieram się ;-) byłem tam latem zeszłego roku. ciekawe miejsce, choć bardzo zarośnięte i zaniedbane. do zobaczyska... :-)
Odpowiedz
#3
Super. Nie będziemy musieli poszukiwać tego miejsca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Nie da się wczesniej?
Miejsce ustawki idealne :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
mariox napisał(a):Nie da się wczesniej?
Miejsce ustawki idealne :-P
Niestety Mariuszku nie da rady. :-| I tak na zapalenie płuc będę wracał az z Kraśnickich (Szpital), przebrać się, może uda się coś złapać w przelocie do jedzenia i na ustawkę :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
No szkoda, może ja wrzucę w takim razie coś wcześniej. Nie, żeby konkurencyjnie było, ale też chciałem pojeździć, a tamto ciut za późno dla mnie :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Bardzo udany wyjazd. W 6-cio osobowej ekipie pomknęliśmy do Piask. Jak na tak krótki wyjazd sporo atrakcji. Oczywiście docelowe ruiny zboru kalwińskiego. Ale oczywiście trzeba było podjechać na cmentarz gdzie jest grób i pomnik upamiętniający ostatniego zamordowanego Żołnierza Wyklętego Józefa Franczaka ps. "Lalek" w 1963 r. A w drodze powrotnej jeszcze pamiątkowa fota przy wjeździe do zespołu dworskiego w Podzamczu.
FOTKI
U mnie 57,07km, śr 20,5km/h
Dzięki wszystkim za wspólne rowerowe popołudnio-wieczór, a szczególnie dawno nie widzianemu maniemu (Marcin) :-D
No i zapomniałbym o flakach w Piaskach. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Dzięki za towarzystwo, fajna jazda ;-) do następnego... :-)
Odpowiedz
#9
I jeszcze parę fotek dzięki i do następnego :-)
Odpowiedz
#10
I ja również dziekuję. Fajnie się jechało, sporo atrakcji jak na taki krótki wypad. Trochę ZDJĘĆ
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości