Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
So, 5 mar, godz. 10.00, LKJ, Nałęczów
#11
Wojtek_S napisał(a):Hehe, z jednej ustawki natychmiast zrobiły się dwie.
Start był wspólny i czas powrotu podobny Smile
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#12
Na początku sporo Luda, a do Nałęczowa pojechaliśmy we trzech: Artur, nowy Kolega Siergiej i ja. Krzyś się odłączył od szosowców, bo nie chciał się wlec z Trzepakami ;-)
FOTKI
TRACK
Dzięki i do następnego razu :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Nasz ślad (Trzepaków) TUTAJ
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#14
Dzięki za wspólną, fajną jazdę (sekcja Trzepaków)
Odpowiedz
#15
BTW. Uświadomcie mnie proszę jak działa ta cholerna STRAVA Smile w przedmiocie dodawania innych uczestników treningu. Czy to jest tak, że ten który pierwszy doda ślad na STRAVĘ staje się administratorem treningu i tylko on może dodawać innych?

W aplikacji na smartfonie raz mam opcję dodawania do treningu innych osób a raz nie. Nie kumam Sad
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#16
Z tego co ja zauważyłem to osoby są dodawane automatycznie. Przynajmniej u mnie tak się zadziało.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#17
ArtiArt napisał(a):Z tego co ja zauważyłem to osoby są dodawane automatycznie. Przynajmniej u mnie tak się zadziało.
Tak jest, musi być jakaś część trasy przejechana wspólnie (nie wiem jaki procent Smile).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
To już jasne. Dzięki! Smile
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#19
Dzięki za wspólna jazdę następnym razem się przygotuje i wezmę szoskę do następnego.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
KrzysiekP napisał(a):wezmę szoskę
Inny wymiar czasoprzestrzeni ;-)
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości