Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zjazd do wąwozu Czuby/LSM od strony Dziewanny
#1
Korzystając z wolnej chwili wybrałam się dzisiaj na krótką rundkę po okolicach. Postanowiłam wrócić wąwozem pomiędzy Czubami i LSM, żeby udokumentować kiepski stan znajdującej się tam drogi dla rowerów (ten ślimak, którym można zjechać do wąwozu od strony ul. Dziewanny).
Problemy zgłosiłam na naprawmyto.pl: 1 oraz 2, ale postanowiłam wrzucić foty również i tutaj z nadzieją, że może ktoś przekaże to dalej.

1) Podłużne zapadnięcie kostki. Jeszcze nie jest zbyt głębokie, ale spójrzcie na brzegi drogi i odchylające się krawężniki.
[Obrazek: tpz7NYt.jpg]

2) Dołek po lewej stronie jest dosyć głęboki. Ponownie widać odstające krawężniki.
[Obrazek: 01F2ZQT.jpg]

3) Zbliżenie na dołek. Na fotce jest trochę wypłaszczony.
[Obrazek: QuafatQ.jpg]

4) A takie coś jest na jednym z łuków. Po intensywnych opadach ścieżka zapewne będzie się dalej obsuwać.
[Obrazek: c8cMdsp.jpg]

5) I znowu rozjeżdżająca się ścieżka.
[Obrazek: LTMoei6.jpg]

Czy macie pomysł gdzie to jeszcze można zgłosić? Z roku na rok jest coraz gorzej tam Undecided
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Zarząd Drog i Mostów albo Rada Dzielnicy
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
mraugorzata napisał(a):Postanowiłam wrócić wąwozem pomiędzy Czubami i LSM, żeby udokumentować kiepski stan znajdującej się tam drogi dla rowerów (ten ślimak, którym można zjechać do wąwozu od strony ul. Dziewanny).
Gośka jesteś pewna ,że to jest droga dla rowerów :?: :->
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Jeśli Ci chodzi o formalności, to na górze na bank stoi znak C-13 (droga dla rowerów), na dole się nie przyglądałam :-P a w tym kraju to całkiem możliwe, żeby tylko z jednej strony był ;-)
Natomiast jeśli chodzi o przejezdność to chyba czas zakupić pojazd gąsienicowy :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Kostka kładziona bez podbudowy,prosto na trawnik :mrgreen: made in polanda
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#6
Dwa lata z rzędu było zgłaszane przeze mnie osobiście:
  • ZDiM
    skrzynka dialogu
    naprawmy.to
    oficera rowerowego (jak jeszcze był)
Zostaje chyba petycje.

Wysyłałem cały komplet zdjęć każdej dziury jak i filmik ogólnego stanu.

Jedyne co się dowiedziałem to wina ekipy budującej dwa pobliskie bloki która jeździła ciężkim sprzętem.
Odpowiedz
#7
Chyba coś drgnęło w temacie, bo zjeżdżałam tamtędy we wtorek jak jechałam na ustawkę i fioletowym sprayem oznaczyli dziury :lol: Przynajmniej są lepiej widoczne Idea
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
Tak dostałem cynka z Dzielnicy Rury że Gospodarka Komunalna będzie robić w końcu remont Smile
Odpowiedz
#9
pecet86 napisał(a):Tak dostałem cynka z Dzielnicy Rury że Gospodarka Komunalna będzie robić w końcu remont Smile
Potwierdzam.
Wczoraj jak jechałam na ustawkę, to na ścieżce stało kilku panów w odblaskowych uniformach, samochód dostawczy i generalnie wysypane było sporo piachu. Zatem remont już stał się faktem :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości