Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałtyk - rowerem wzdłuż Wybrzeża.
#1
Witaj, do głowy wpadł mi pomysł przejechania linii brzegowej naszego kochanego Bałtyku. Termin i szczegóły oczywiście do uzgodnienia, trasa jest bardzo łatwa, do zrobienia w 4 dni, ale że po drodze jest sporo do zobaczenia, można wydłużyć do 5ciu.
8-)
Start:
Świnoujście, do którego dojedziemy PKPem - bilet około 80zł + rower
(czas przejazdu około 10 godzin, przesiadka w Szczecinie).

Finał:
Trójmiasto i powrót PKPem - bilet na PENDOLINO z GD - WWA 49zł kupiony odpowiednio wcześnie, + 37 WWA - LBN
(czas przejazdu około 5 godzin, przesiadka w Wawie)

Zależy mi bardziej na krótszych i częstszych wypadach np robienie GREEN VELO odcinkami.

Przykładowa trasa:
https://goo.gl/maps/Pqqnn7uXxZT2
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz
#2
polecam tę trasę ale w drugą stronę :oops: :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Może JuraS będzie chętny, bo w tamtym roku było TAK
I Radzik, nie bądź podły :-P
Odpowiedz
#4
breme napisał(a):do głowy wpadł mi pomysł przejechania się wzdłuż lini brzegowej naszego kochanego Bałtyku
Pomysł zacny :-D W zeszłym roku ekipa z RL przejechała tą trasę. W Twojej propozycji pozmieniał bym troszkę ;-) omijasz kilka latarni morskich i obowiązkowo trzeba dojechać do Krynicy Morskiej :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
katka napisał(a):Może JuraS będzie chętny
Tak Kasiu ,wciąż o tym myślę ;-) .Ale w moim przypadku byłaby to wycieczka tygodniowa , z aparatem w ręku i nie odpuszczaniem żadnej atrakcji turystycznej.W tempie poniżej pielgrzymkowego. :-D
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
JuraS napisał(a):z aparatem w ręku i nie odpuszczaniem żadnej atrakcji turystycznej.W tempie poniżej pielgrzymkowego. :-D

Również z aparatem a nawet chce zrobić video, ale jednak ciut szybsze tempo Smile
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz
#7
JuraS napisał(a):
katka napisał(a):Może JuraS będzie chętny
Tak Kasiu ,wciąż o tym myślę ;-) .Ale w moim przypadku byłaby to wycieczka tygodniowa , z aparatem w ręku i nie odpuszczaniem żadnej atrakcji turystycznej.W tempie poniżej pielgrzymkowego. :-D

Trzymam kciuki że się uda ! Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Bliżej wyjazdu przypomnij się to dostaniesz kilka sugestii co do trasy. Np za Rowami przed Łebą jezioro musisz pokonać po południowej stronie albo pchać rower 10km po piachu. Jeszcze gdzieś tam na siłę szukaliśmy skrótu przez las ale droga w końcu zarosła :-P Mam tracki to popatrzymy dokładnie.
I powodzenia!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
Ex Driver napisał(a):Trzymam kciuki że się uda ! Smile
Yanq napisał(a):Mam tracki to popatrzymy dokładnie.
I powodzenia!
Dzięki koledzy ;-) i taki mam właśnie plan konsultacji z Tobą ,Yanq :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
radzik napisał(a):polecam tę trasę ale w drugą stronę :oops: :mrgreen:

Dlaczego w drugą stronę? 8-)

Na koniec wycieczki chciałbym pojeździć po Gdańsku ze 2 dni, a stamtąd już krócej do LBN PKPem
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości