Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03, godz. 18, Pl. Litewski - Wiosenna Masa Krytyczna
#11
Mi nie chodziło o frekwencje tylko o to, że jest wiosna, a ciągle jest zimno i że zmarzłem Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
KermitOZ napisał(a):Mi nie chodziło o frekwencje tylko o to, że jest wiosna, a ciągle jest zimno i że zmarzłem Tongue

To zdecydowanie skandal Wink. Zwłaszcza po tak udanym topieniu Marzanny powinno być już ciepło!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
tomo napisał(a):To zdecydowanie skandal Wink
Zgłaszam do prokuratury Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Zawsze trzeba brać pod uwagę pęd powietrza w czasie jazdy. Będzie dobrze , wszak jak mówi przysłowie "w marcu jak w garncu " :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
Narzekacie Panowie na temperatury, a czyż nie rozgrzał was ten śpiew ptaków, wydobywający się z głośników rikszy, wraz z tymi rześkimi, dodającymi energii do jazdy i rozgrzewającymi utworami muzycznymi? Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
Ja nie dałem rady nagrywać ale mała strata bo stali już uczestnicy Masy Krytycznej nagrali naprawdę świetne klipy:

Michał Kamiński - Kamyk: https://www.youtube.com/watch?v=W5XhsuiE2bA

Jakub Kołodziejczyk: https://www.youtube.com/watch?v=OWrfVimN9hE

Bardzo mnie to cieszy bo promocja zaczyna zataczać coraz szersze kręgi.

A na filmach Mariox znów w akcji. SUPER Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#17
I jeszcze filmik ode mnie:
https://youtu.be/MXpUuSpfcfg
Tak jak już wcześniej podkreślił tomo, proszę zwrócić uwagę na kawał dobrej roboty, jaką wykonał mariox obstawiając skrzyżowania. Viceprezes daje nam dobry przykład zaangażowania :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Faktycznie ukłony dla marioxa robił kawał dobrej roboty Smile
Odpowiedz
#19
Dajcie spokój, Paweł też pomagał. Kiedyś, jak Masa była liczniejsza, takie obstawianie wlotów dróg było standardem i nikt nie robił tego żadnego halo. Przydałaby się jeszcze jedna osoba do pomocy, bo sam nie zablokuję z dwóch stron. Ponadto, podziękowania dla Pana, który już któryś raz z kolei ogarnia tyły Masy. Też robi porządną robotę, ale ponieważ jedzie na końcu, to jakoś nikt Go nie zauważa. Prośba do Wszystkich Kamerzystów: pokażcie Pana lepiej na następnej Masie. O kogo chodzi? Film Radka, czas: 1:15.
Apel do Kolegów serwujących dźwięk z kataryny umieszczonej na rikszy: przed następną Masą ustalcie ścieżkę dźwiękową z Radkiem. Ma niezłe wyczucie ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Co do muzyki miała być spokojna (WP) oraz wiosenna. niestety nie przesłuchałem całego pliku i są skutki Smile

Co do obstawiania to nie ma problemu w pomocy. Miałem wziąć kamizelkę z domu ale w końcu nie jechałem od siebie.

Temperatura niebyła zła dla dorosłych. Mam nadzieje że za miesiąc będzie ok też dla dzieci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości