Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z dzieciaczkami rowerami
#1
Z racji tego, że wkrótce zamierzamy kupić fotelik rowerowy dla naszego Maleństwa i rozpocząć wspólną rowerową przygodę, zastanawiam się, czy są tu osoby zainteresowane ustawkami z małymi dzieciaczkami?
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Odpowiedz
#2
Dzieci Ten/Ta czy Ów posiada, niestety, na naszym Forum panuje ostatnio jakaś dziwna nieśmiałość ;-)

Olu i Jacku (ktokolwiek z Was operuje tym profilem ;-)), proponuję, wrzućcie ustawkę z Dzieciakami, a rozpropaguję temat na naszym profilu fejsbukowym. Jak nie stąd, to na pewno podbierzecie kogoś z Fejsa (a jak nie wiecie, to wczoraj własnie stuknęło nam 5 tys. polubień) ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Dzięki! Tak zrobimy Smile
Pozdrawiam, Ola
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Odpowiedz
#4
Ja z żoną i dzieckiem sztuk raz, będziemy chętni, ale to dopiero pewnie w maju, teraz to trochę za zimno. Tylko póki co muszę pomyśleć jak dziecko zapakować, bo do tej pory żona woziła, ale już nie chce, a mi szkoda roweru, tak na prawdę to mam rower z ramą 17 cali i tego fotelika nie da się ni jak uczepić do mojego roweru (Focus Blackforest 29R 4.0), bo opada na tylne koło, w każdym razie do maja jeszcze czas, więc może coś wymyślę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości