Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowa impreza charytatywna 24 kwietnia (niedziela)
#1
W zeszłym tygodniu kontaktował się ze mną Oficer Rowerowy. Zapraszał i jednocześnie prosił o wsparcie informacyjno-promocyjne. Otóż w niedzielę 24 kwietnia Centrum Handlowe Felicity organizuje coś w stylu pikniku rowerowego, tyle że będzie to impreza charytatywna - za każdych 50 rowerzystów, którzy przyjadą na piknik sponsor zobowiązał się przekazać jeden rower dla potrzebujących dzieci. Więcej szczegółów póki co nie znam, jak będę je znał, dam znać.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Hmm, dzień po Sezonie Lublin, więc myślę, że warto to też wtedy ogłosić i zebrać jakąś porządną reprezentację ;-) Na święto Rowery w tamtym roku z Mostu Kultury ruszyło pewnie ze 30 osób, jak nie lepiej.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
mraugorzata napisał(a):dzień po Sezonie Lublin, więc myślę, że warto to też wtedy ogłosić i
Popieram. Dodatkowo można do pakietów startowych na Sezon Lublin dorzucić jakąś ulotkę informującą o takim wydarzeniu. Jeśli nawet organizator nie będzie dysponował własnymi ulotkami to chyba możemy sami coś takiego zrobić i wydrukować.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Wpisuję w kalendarz. Ulotki mogę wydrukować , jak będzie projekt.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Gdyby było wiadomo coś więcej to już przy okazji Masy można by o tym poinformować. Oczywiście na profilu MK znajdzie się także miejsce.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#6
Rado napisał(a):w niedzielę 24 kwietnia Centrum Handlowe Felicity organizuje coś w stylu pikniku rowerowego, tyle że będzie to impreza charytatywna
Nie wybieram się na duathlon do Kraśnika więc pewnie się pojawię :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości