Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.05 godz 7.00 Pętla Abramowice Do Chrząszcza
#31
Gratulacje dla wszystkich uczestników :-D
Odpowiedz
#32
Wyprawa rewela, mocno udana :-D . W okienko pogodowe perfekcyjnie się wstrzeliliśmy no może na końcówkę tripa nas skropiło Wink
Wymagające podjazdy, szaleńcze zjazdy no i 200 km pokonane ! :-D
Także dzięki i do następnego, fotki później ;-)
Odpowiedz
#33
Miałem nie przyjeżdżać na ten weekend ale mnie namówili właśnie z tego powodu, żeby pokręcić przed maratonem. No i kurcze... mieli rację! Wypad mega, obawiałem się ulewy, a prawie cały wyjazd udawało nam się jej unikać. Dopiero w Osmolicach nas dopadł deszcz, ale co tam, do domu już było niedaleko.
Podziwiam Tych, co byli na góralach - trzymali tempo. Ja bym się na góralu zatarł. Dwuseta zrobiona, czas na poprawę dystansu o 50% ;-).
Restauracja Chrząszcza w Szczebrzeszynie już nie pierwszy raz zdała egzamin - chyba będzie tam czymś takim, jak Rubin w Narolu ;-). Żarcie dobre na tyle, żeby się po nim nie chciało dalej jechać ;-)
Gratki dla Noorbiego za narysowanie trasy i jej pilnowanie (no, trochę Mu ją zmodyfikowaliśmy, ale wyszło na dobre Wszystkim ;-). Uczestnikom podziękowania za jazdę i towarzystwo.
To teraz czas pobić następny rekord. Mam nadzieję, że się to uda już za tydzień.
Dzięki raz jeszcze i do następnego ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
Ja również bardzo wszystkim dziękuję za mega udany dzień :-D Do następnego miłego spotkania Oby więcej takich ustawek
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#35
Dziekuje Wszystkim za super towarzystwo i meegaa wyprawe lepiej byc nie moglo, nawet deszczyk na koniec nic nie popsul, 200km i 70km/h pokonane, oba chrzaszcze tez przetrwaly :-P.
Do nastepnego :-D
Odpowiedz
#36
Jest kilka fotek zapowiedzianych wcześniej :-)
Jeszcze raz dzięki ;-)
Odpowiedz
#37
Dzięki za sobotnią jazdę. Też wyszło mi ponad 200 km. :-) Wrzucam parę FOTEK zrobionych za pomocą mojego kalkulatora. :mrgreen:
[Obrazek: u399y2016v3.gif]
Odpowiedz
#38
Cytat:200km i 70km/h
Czyli wyrobiliście się w 3 godziny Wink
Gratulacje Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości