Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 Maraton Lubelski
#1
Już 8 maja odbędzie się 4 Maraton Lubelski - jak by ktoś chciał pomóc biegaczom w pokonaniu trasy maratonu to zapraszam: https://frslublin.pl/zgloszenie/4-pzu-maraton-lubelski
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
Kubusiu gdzie byś nie był na maratonie to i tak Cię odwiedzę :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Też zamierzam być Smile Ale nie wiem jeszcze na jakim kilometrażu
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
Jakub.P napisał(a):nie wiem jeszcze na jakim kilometrażu
Na ile kilometrów ten maraton? Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Grzesiu 42,195 km. Mi chodziło o odcinku Tongue
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Właśnie wróciłem ze spotkania koordynatorów Lubelskiego Maratonu i zwracam się z wielką prośbą do rowerowej braci :-D
Potrzebni są ogarnięci rowerzyści do obstawy maratonu. Plan jest taki aby ktoś jechał z liderami biegu ale także potrzebni są ludzi którzy będą jechać w okolicach pacemakerów, których będzie prawdopodobnie 7-8. Na pewno zgłoszą się młodzi rowerzyści ale Karolina (Rybak) boi się aby nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku gdy razem z najszybszymi biegaczami przyjechali prawie wszyscy rowerzyści. Dlatego potrzebni są doświadczeni rowerzyści którzy przypilnują młodą krew ;-)
Ja będę zamykał stawkę :mrgreen:
Jeśli komuś się zechce poturlać to zapraszam do wypełnienia ankiety
https://frslublin.pl/zgloszenie/4-pzu-maraton-lubelski
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
To jak zjadę z odcinka to się doturlam z Tobą Mariuszku Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
Jakub.P napisał(a):To jak zjadę z odcinka to się doturlam z Tobą Mariuszku Smile
Super Kubusiu :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
mariobiker napisał(a):Ja będę zamykał stawkę :mrgreen:
Mario, obawiasz się, że nie nadążysz za czołówką? ;-)
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#10
Jeśli chcę się zgłosić do pomocy i przejechać trasę z biegaczami, to które zadanie w tej ankiecie mam sobie wybrać, ewentualnie jak zaznaczyć, że nie chcę tkwić w miejscu tylko przejechać trasę?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości