Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"PIKNIK NA 2 KÓŁKACH" 24.04 (niedziela) Felicity
#11
Ulotki odebrane :-D
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#12
No to ja proponuję> robimy ustawkę, chwilę się pokręcimy na imprezie i śmigniemy jakąś fajną traskę. Hmmm?
Odpowiedz
#13
Noorbi napisał(a):robimy ustawkę, chwilę się pokręcimy na imprezie i śmigniemy jakąś fajną traskę
Jestem na TAK :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Rado napisał(a):mraugorzata napisał/a:
ustalmy miejsce i godzinę zbiórki, zróbmy z tego ustawkę i nagłośnijmy to na fb. Pokręcimy się chwilę pod Felicity i możemy skoczyć gdzieś dalej.

Good idea :!: Idea

mariobiker napisał(a):Noorbi napisał/a:
robimy ustawkę, chwilę się pokręcimy na imprezie i śmigniemy jakąś fajną traskę
Jestem na TAK :mrgreen:
A ja nie wiem czy jest sens kręcić gdzieś dalej i czy w ogóle damy radę, skoro na miejscu będzie Arrow
http://www.kurierlubelski.pl/styl-zycia ... a,9902702/ ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Dzisiaj znajoma, która mieszka w centrum miasta (okolice Racławickich, nie wiem gdzie dokładnie), zapytała mnie jak w miarę bezpiecznie ma dojechać pod Felicity z dzieckiem (córka ma ok. 10 lat, ponoć strach z nią ścieżką czasem jechać, więc drogi publiczne odpadają tym bardziej).
Jakieś propozycje?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Tak całkowicie z pominięciem dróg publicznych to chyba się nie da.
Takie coś przychodzi mi do głowy: https://ridewithgps.com/routes/13246026
W zdecydowanej większości po ścieżkach rowerowych, trochę po chodniku (okolice Leclerca na Turystycznej i potem kawałek wzdłuż Mełgiewskiej - chodnik dosyć szeroki, i potem jeszcze kawałek na Pancerniaków) no i niestety kawałek po asfalcie - część ul. Grygowej.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
Ewentualnie dojazd do ronda pod Galą, dalej Męczenników Majdanka, w lewo w Dekutowskiego, Grygowej i w lewo w Pancerniaków. MM praktycznie całe jest ścieżka, to samo Dekutowskiego, na Grygowej i Pancerniaków jest raczej mały ruch.
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#18
truskafka napisał(a):Ewentualnie dojazd do ronda pod Galą, dalej Męczenników Majdanka, w lewo w Dekutowskiego, Grygowej i w lewo w Pancerniaków.
Też o tej trasie myślałem, więc co? Spotykamy się na Moście Kultury o 9.30, czy 10.00, czy jeszcze później?
W sumie impreza rozpoczyna się o godz. 10.00, ale od początku raczej nie musimy być...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
Coś takiego, choć nie wiem co Damian narysował bo mi się nie otwiera.
https://www.bikemap.net/pl/route/3494238-na-festyn/
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#20
Lech napisał(a):choć nie wiem co Damian narysował
Lechu, do Leclerca na Turystycznej narysowałem tak samo jak Ty, później wzdłuż Mełgiewskiej i Grygowej.
truskafka napisał(a):Ewentualnie dojazd do ronda pod Galą
Też można, tylko że dojazd do ronda pod Galą praktycznie w całości jest po chodniku, bo drogi odpadają, a ścieżki rowerowej z centrum chyba nie ma.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości