Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"PIKNIK NA 2 KÓŁKACH" 24.04 (niedziela) Felicity
#1
[Obrazek: plakat_felicity.jpg]
"W niedzielę 24 kwietnia br. pod budynkiem Felicity odbędzie się piknik poświęcony bezpieczeństwu rowerzystów pod nazwą "PIKNIK NA 2 KÓŁKACH". Organizator przewidział mnóstwo atrakcji dla całych rodzin (pokazy, konkursy, foodtrucki, tor przeszkód i inne). Dodatkowo, sponsor zobowiązał się do przekazania 1 roweru za każde 100 uczestników rowerowego przejazdu pod Felicity ze Świdnika.

Rowery (mamy nadzieję jak najwięcej) zostaną ofiarowane podopiecznym Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „NASZ DOM” w Rybczewicach. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa zarówno do udziału we wspólnej rowerowej jeździe pod Felicity oraz do rozpropagowania szlachetnej idei wśród Państwa rodzin, współpracowników i znajomych. To nic nie kosztuje, a może dać sporo radości dzieciom z domu dziecka.

Planujemy start z Placu Konstytucji 3 Maja w Świdniku w niedzielę 24 kwietnia. Zbiórka o godzinie 11."

EDIT:
"Podczas imprezy przeprowadzone zostaną liczne konkursy (m.in. konkurs na najpiękniejszą modową stylizację rowerową), a do wygrania będą m.in. 2 zegarki Festina i rower Skoda. Odwiedzający będą mogli także korzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz specjalnie przygotowanego toru przeszkód, na którym najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił. Przygotowano też prezentację sprzętu policyjnego,
a w specjalnej strefie będzie można bezpłatnie oznakować rower tak, by zabezpieczyć go przed kradzieżą. Odbędą się również pokazy trialu rowerowego w wykonaniu wielokrotnego rekordzisty Guinessa, Krystiana Herby. Nie zabraknie akcentu edukacyjnego – pokazów i warsztatów ratownictwa medycznego oraz symulacji działań powypadkowych. W specjalistycznym Krwiobusie dla chętnych będzie możliwość honorowego oddania krwi.

Dla zregenerowania sił na uczestników imprezy czekać będzie 10 foodtrucków serwujących potrawy niespotykane często na co dzień (m.in. kuchnia meksykańska, tybetańskie pierożki Momo, belgijskie frytki).

Mam nadzieję, że RL nie zawiedzie i będzie nas baaardzo dużo, wszak cel szczytny.
Do zobaczenia!
PS 1. to gdzie i o której robimy ustawkę by pojechać wspólnie do Świdnika?
PS 2. taka impreza to dobra okazja na promocję RL, zatem ubierzcie się pomarańczowo :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
A ja mam takie pytanie - czy organizator dysponuje może takimi ulotkami jak ta powyżej? Może by się skontaktować z organizatorem i poprosić o 60szt, tak żeby dorzucić je do pakietów startowych na Sezon Lublin - potencjalnie to ponad pół roweru ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Damianie, bardzo dobrze kombinujesz! Wysłałem do Orga zapytanie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Ja proponuję zbiórkę przy Moście Kultury albo Starym Moście na Kalinie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
No to sponsor za dużo się tych rowerów nie narozdaje. Pierwotnie było że za każde 50 osób jest 1 rower. Teraz że za każdą setkę 1 rower.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Nie chcę siać zamętu ale Starostwo Powiatowe w Świdniku zamiesciło informacje o odwołaniu przejazdu:

Cytat:Szanowni Państwo. Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać wspólny przejazd rowerami 24 kwietnia. Piknik rowerowy pod Felicity odbędzie się zgodnie z planem i sponsor ufunduje rowery dla domów dziecka za każde 100 uczestników, natomiast każdy musi wybrać się tam samodzielnie. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Odwołanie przejazdu ze Świdnika potwierdziłem także u Maćka Lubasia ze Stowarzyszenia Świdnik Miasto Dla Rowerów.

Wygląda na to, że za samą obecność każdej setki rowerzystów na pikniku, sponsorzy fundują rower dla domu dziecka. Chcę to jednak także potwierdzić.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#7
Dziwne to trochę zaczyna być. 50 luda to już sporo, wątpię aby nazbierało się 200 osób -- przynajmniej na 2 rowery. A co to jest 2 rowery dla Domu Dziecka, nawet na byle wycieczkę nie starczy. Sponsor chyba się miga i liczy na niską frekwencję. :-|
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Ex Driver napisał(a):Dziwne to trochę zaczyna być. 50 luda to już sporo, wątpię aby nazbierało się 200 osób -- przynajmniej na 2 rowery. A co to jest 2 rowery dla Domu Dziecka, nawet na byle wycieczkę nie starczy. Sponsor chyba się miga i liczy na niską frekwencję. :-|
Marku - skąd w Tobie ta niepewność? Ja uważam, że jeśli pogoda będzie znośna to wiele osób ze Świdnika i Lublina się zmobilizuje. Nie ma co patrzeć na ograniczenia tylko brać sąsiada pod mankiet i ciągnąć na felin!
Pięć rowerów co najmniej musi być! Niech każdy kogoś namówi choćby na chwilę! :-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
Ja mam taką propozycję: ustalmy miejsce i godzinę zbiórki, zróbmy z tego ustawkę i nagłośnijmy to na fb. Pokręcimy się chwilę pod Felicity i możemy skoczyć gdzieś dalej.
Albo przynajmniej warto udostępnić na profilu RL ten plakat promujący wydarzenie.

PS.
A coś wiadomo z tymi ulotkami?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
mraugorzata napisał(a):ustalmy miejsce i godzinę zbiórki, zróbmy z tego ustawkę i nagłośnijmy to na fb. Pokręcimy się chwilę pod Felicity i możemy skoczyć gdzieś dalej.
Good idea :!: Idea
mraugorzata napisał(a):PS.
A coś wiadomo z tymi ulotkami?
Tak, wiadomo, Arkoni je odbierze i przekaże nam w piątek.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości