Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.05, g.10 - Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie
#11
W pikniku niestety nie mogłem uczestniczyć, ale widziałem Was jak już wracaliście do Lublina ;-) pojechałem się pokręcić po tamtej okolicy, niestety zbyt wiele czasu nie miałem i szybko się zawinąłem
To tylko krok, by pomyśleć i się cofnąć
Zatrzymać w gardle słowo, które może kogoś dotknąć.
Odpowiedz
#12
Dzięki za imprezę ;-)

Z McGyverem pojechaliśmy jeszcze do Kozłówki, a w drodze powrotnej załapaliśmy się na grillowe ostatki. Goniła nas chmura z deszczem, mnie złapała na 2 km przed domem, ale tylko pokropiło ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
Piknik ogarnięty. Uczestnicy zaprowadzeni na imprezę i z powrotem do Lublina. Wszystko O.K.


https://goo.gl/photos/kSqsddNkfyB2Xr429
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
Marek - na Ciebie zawsze można liczyć.

Z mojej perspektywy: rowerzyści zdyscyplinowani, bufet smakowity, wiedza o krajach członkowskich UE - z tym różnie, przejazd wozem nie zapomniany [szkoda że na filmiku nie ma ostatniej "grubej" przeszkody].
Jeden minus to taki, że mie udało mi się oznakować roweru :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#15
szymek_sq napisał(a):Marek - na Ciebie zawsze można liczyć.

Z mojej perspektywy: rowerzyści zdyscyplinowani, bufet smakowity, wiedza o krajach członkowskich UE - z tym różnie, przejazd wozem nie zapomniany [szkoda że na filmiku nie ma ostatniej "grubej" przeszkody].
Jeden minus to taki, że mie udało mi się oznakować roweru :/

Zaraz, zaraz byliśmy we dwóch z Kubusiem. :-) Grupa zapowiedziała że będzie się pojawiać na ustawkach RL-u :-D
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości