Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.10 (sobota) ze Świdnika do Pełczyna i Piask
#1
Witam i w imieniu klubu rowerowego ALFa zapraszam w sobotę 24 października na wyprawę ze Świdnika do Pełczyna przez Mełgiew, Dominów, Jaszczów, Siostrzytów, a powrót przez Trawniki, Biskupice, Piaski, Emilianów, Podzamcze, Krępiec (razem ze Świdnika 60km, a Lublina ok. 80km): Proponowana trasa: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 32336&z=11. Ponieważ pogoda jest jaką każdy widzi, więc dopuszczamy możliwość skrócenia trasy - tylko do Piask (na flaki lub deser). Startujemy o godz. 10:00 spod fontanny w Świdniku, każdy jedzie na właną odpowiedzialność i koszt(ewentualny posiłek) - Zapraszam RowerowyLublin :mrgreen: . Z Lublina do Świdnika najlepiej dojechać ul. Chemiczną, Rataja, na końcu której skręcamy w lewo, a po ok. 200m w prawo w Dworcową którą dojedziemy do Świdnika.
(Jeżeli o 9:00 pada intensywny deszcz, to wyjazd odwołujemy - w razie wątpliwości proszę o kontakt: 605 231 500 po 8:00)
Odpowiedz
#2
Dzięki za info. Tak się złożyło, że w niedzielę mamy dużą imprezę. Można powiedzieć, że takie I Mistrzostwa MTB Rowerowego Lublina. Więc znaczna części szykuje się do walki ;-) , a druga do kibicowania.
Jak robicie jakieś zdjęcia z wyjazdów, komentarze, to daj linka - chętnie obejrzymy, poczytamy :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek, ale impreza jest w sobotę Big Grin

Btw: w sobotę też mamy imprezę w Kozim Grodzie: gra miejska w Lublinie Smile Szczegóły tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=991

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Postaram się do Was dołączyć w Dominowie lub okolicach. Jeśli tempo będzie lajtowe to w moich okolicach będziecie chyba około 10:30.
Gdybym nie mógł pojechać wyślę esemesa.

Potrzebuję rozruchu przed niedzielną imprezą, więc ta ustawka spada mi z nieba :-)

Do zobaczenia na trasie
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
Chorobcia, mam ochotę nawet na więcej..., jeszcze rano stuknę żeby potwierdzić Wink, trasa widzę głównie asfalt, na jakich rowerach śmigacie? jeśli średnia powyżej 30 to odpadam
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#6
:-D Jeździmy głównie na crossach lub mtb, a tempo bedzie lajtowe, ale z tym może być róznie, bo ostatnie informacje z restauracji w Pełczynie mówią, że mają tylko kilka porcji golonki :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Dzięki za fajną jazdę i pyszne ciasto.
Mój dystans to 55 km, średnia mocno zaniżona przez przedzieranie się przez ścieżki leśne, więc jej nie podam :-P .

Wszystkiego najlepszego dla ALFY w dniu jej 1 urodzin :-D
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#8
Super jazda, dzięki, również nie podam średniej bo nie zerowałem licznika :-P , tyle powiem, że muszę popracować nad formą bo na podjazdach zdecydowanie zostawałem z tyłu.

Życzę udanej imprezki (mieszanej trochę terenu trochę szosy ;-))
Odpowiedz
#9
Duże DZIĘKI za fajną jazdę, było super (ciasto też ;-) ), średniej nie podam, bo mój licznik zaniża :-P . TKT trening jak najbardziej zawsze wskazany, ale i dymek lepiej puścić w odstawkę :-P .
Dzięki za życzenia urodzinowe dla Alfy (maleństwo ma dopiero roczek :mrgreen: )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości