Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.06. Na Tamie 7.00 Na obiad
#21
(10-06-2016, 20:27)Pawel napisał(a): Norbi w niedziela gra nasza kadra, obawiam się że frekwencja może nie być imponująca. Może dałoby się skrócić trasę 133km?

To forum rowerowe  Tongue tutaj kibicujemy tylko kolarzom, siatkarzom i szczypiornistom  Cool
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#22
Big Grin 
(10-06-2016, 20:42)mraugorzata napisał(a):
(10-06-2016, 20:27)Pawel napisał(a): Norbi w niedziela gra nasza kadra, obawiam się że frekwencja może nie być imponująca. Może dałoby się skrócić trasę 133km?

To forum rowerowe  Tongue tutaj kibicujemy tylko kolarzom, siatkarzom i szczypiornistom  Cool

Miałem coś napisać w stylu: "do 18 to kupa czasu" albo cóś. Ale dobrze, że nic nie skrobąłem. Mraugo czuwa Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#23
(10-06-2016, 20:47)Lech napisał(a):
(10-06-2016, 20:42)mraugorzata napisał(a):
(10-06-2016, 20:27)Pawel napisał(a): Norbi w niedziela gra nasza kadra, obawiam się że frekwencja może nie być imponująca. Może dałoby się skrócić trasę 133km?

To forum rowerowe  Tongue tutaj kibicujemy tylko kolarzom, siatkarzom i szczypiornistom  Cool

Miałem coś napisać w stylu: "do 18 to kupa czasu" albo cóś. Ale dobrze, że nic nie skrobąłem. Mraugo czuwa Big Grin

A poza tym to bramki Irlandczyków można obejrzeć następnego dnia w Teleexpresie Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
Wbijaj Lechu. A jeżeli chodzi o mecz kadry.... Znam już wynik... Podam jak ruszymy w trasę. Dla chętnych.... transmisja online prosto z boiska... wszystko na jednej ustawce rowerowej. Maksymalny dystans na kołach 233km dla chętnych w połączeniu z Sandomierzem. Acha. Pociągi z Lipy do Lbn 14.54 17.01 19.30 Także jest alternatywa na powrót przed meczem.... Nie dla mnie.
Odpowiedz
#25
Jestem za całością na rowerach, ale oczywiście zdecydujemy w trakcie. Może golonka będzie ciężkostrawna Wink
Jak ktoś ma opory i wątpliwości przed wyjazdem, to wrzucę recenzję miejsca, do którego zmierzamy Wink
KLIK
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
(11-06-2016, 12:40)Noorbi napisał(a): Maksymalny dystans na kołach 233km dla chętnych w połączeniu z Sandomierzem. 

Coś czułam, że było zbyt prosto.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
Gocha....? Nie rób scen.
Odpowiedz
#28
Dzięki za poranny rozruch! Odprowadziłem gromadkę do Zakrzówka i przez Bychawę dojechałem do domciu. Byłem ok. godziny wcześniej niż planowałem, dziwne  :s
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#29
Lechu ja właśnie miałem taki plan jak Ty zrealizowałeś. Mi zabrakło z rana jakiegoś koguta więc zaspałem Cool
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#30
(12-06-2016, 14:43)ArtiArt napisał(a): Lechu ja właśnie miałem taki plan jak Ty zrealizowałeś. Mi zabrakło z rana jakiegoś koguta więc zaspałem Cool

Ja też zaspałem, ale ekipa chwilę zaczekała, a że dostałem takiego przyśpiecha, to zdążyłem Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości