Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.06 godz. 8.00 PKP Kazik, Nałęczów MTB
#31
Lepiej to wyglada, dłużej pośpimy. Chyba nikt nie bedzie płakał z tego powodu Smile
Odpowiedz
#32
Klamka zapadła. Zbiórka 8.00 z biletami w ręku na hali głównej.
Odpowiedz
#33
Uważajcie na liczbę miejsc na rowery. Przy kilku już może być problem. Przerabiałem i pisałem o tym w ubiegłym roku. Jeśli to jednostka typu EN to nie będzie problemu, ale jak skład z wagonami to potrafią sprzedać góra trzy bilety na rowery Sad
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
(17-06-2016, 19:17)mariox napisał(a): Jeśli to jednostka typu EN to nie będzie problemu,
To jednostka typu EN. Ale mam nadzieję, że Noorbi zbyt dużego tłumu nie przyciągnie. Ode mnie szykuje się z 11 osób. Smile
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Zmieścimy się spokojnie. Po obu stronach pociągu są duże przedziały na rowery.. damy radę. Nie liczę na dużą frekwencję, bo i trasa specyficzna... więc trzepaki nie jadą.
Odpowiedz
#36
Bardzo fajna ustawka nam wyszła  Smile co prawda zapowiedziałem się na wyjazd z "konkurencyjną" ławeczką, ale ostatecznie tak wyszło że wybrałem ciekawszą trasę Wink i nastąpiła zmiana ekipy wyjazdowej Tongue Generalnie pokręcone w super miejscach i na pewno kiedyś trzeba będzie to powtórzyć. Dzięki za towarzystwo... Smile
Odpowiedz
#37
Ta ustawka była tak dobra, że aż się poświęciłam i zresetowałam kolejny raz hasło, żeby móc się zalogować i pochwalić ten wyjazd Big Grin Oby więcej takich, bo teren świetny, wstyd przyznać, ale jeszcze tam nie jeździłam Wink Jak się nauczę jeździć na rowerze, to pewnie tam wrócę Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#38
(18-06-2016, 20:24)Pavlo napisał(a): Bardzo fajna ustawka nam wyszła  Smile co prawda zapowiedziałem się na wyjazd z "konkurencyjną" ławeczką, ale ostatecznie tak wyszło że wybrałem ciekawszą trasę Wink i nastąpiła zmiana ekipy wyjazdowej Tongue Generalnie pokręcone w super miejscach i na pewno kiedyś trzeba będzie to powtórzyć. Dzięki za towarzystwo... Smile

Najważniejsze, żeby wszyscy byli zadowoleni, a takoż było Smile A tu jeszcze wspólne zdjęcie z "konkurencyjną" ławeczką Tongue Przepraszam Pavlo, że Cie nie objęło. To nie była zemsta Wink
[Obrazek: OsQN_22qHwfCj3yImGAwJflJuFIQSv6j9ip8tPWt...66-h768-no]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
(18-06-2016, 21:23)Jurek S napisał(a): To nie była zemsta Wink

Dobra, dobra... Big Grin
Odpowiedz
#40
Hej wróciłem z wieczornej imprezy i czas coś skrobnąć. Dziękuję wesołej kompanii za fantastyczne towarzystwo. Seba wydaje mi się, że dobrze zrobiłeś doklejając się do konkurencji.... za jakiś czas powtórzymy taki wypad. Może wtedy? U mnie 88 km i średnia 16 km/h. I tak na deser?... krótki film "to się tak musiało skończyć".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości