Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam Specialized FSR XC Expert
#1
Witam na prośbę kolegi, który nie ma u nas jeszcze konta wrzucam poniższe ogłoszenie:

"Sprzedam rower Specialized FSR XC Expert

Rower w zasadzie w całości w specyfikacji fabrycznej. W tym roku wymieniona tarcza – przód oraz mostek na Dartmoor Trial 50mm (stary mostek Specialized 3D 105 mm dorzucam jako gratis). W zeszłym nowe gripy Specialized Grappler.

Rowerem przejechałem około 1500 – 1700 KM głównie po lubelskich ścieżkach i polskich górach. Serwisowany co roku przez Cyklo Lublin. Ostatni serwis maj 2016 gdzie poza standardowym przeglądem przed sezonem wykonany został pełny serwis przedniego amortyzatora (autoryzowany serwis RockShox) oraz wymiana oleju w hamulcach. Stan roweru oceniam na bardzo dobry. W newralgicznych miejscach naklejki bezbarwne chroniące ramę. Posiadam również nieużywany czarny błotnik na przód RaceFender, który mogę dorzucić jako gratis.

Rozmiar ramy to L (178 – 191 cm). Przy moich gabarytach 180 cm 78 kg rozmiar jest OK.

Główna specyfikacja:
Rama: FSR XC M4 tubing rozmiar L
Amortyzator tył: X Fusion 02RC
Amortyzator przód: RockShox Recon 335 SL, 120mm
Przerzutka przednia: Shimano Deore
Przerzutka tylna: Shimano Deore RD-M772 XT Shadow
Manetki: Shimano Deore SL-M531 Trigger
Suport: Shimano BB-ES25
Kaseta: Shimano HG-50, 9-biegowa
Hamulec przedni: Avid Juicy 4 RSL Hamulce hydrauliczne
Hamulec tylny: Avid Juicy 4 RSL Hamulce hydrauliczne
Dźwignie hamulcowe: Avid Juicy 4RSL
Kierownica: Specialized XC gięta 640mm szerokości
Opona przedna: Specialized The Captain Sport, 26 x 2,0
Opona tylna: Specialized The Captain Sport, 26 x 2,0

Rower idealny jak na pierwszy FULL. Nigdy mnie nie zawiódł. Prowadzi się i wygląda naprawdę bardzo dobrze. Do obejrzenia w Lublinie natomiast w weekendy po wcześniejszym umówieniu w okolicach Kazimierza Dolnego. Cena 3500.  Zapraszam.

Pełna specyfikacja wraz z geometrią: http://tnij.org/84uqa5s

Zdjęcia i kontakt:
http://olx.pl/oferta/specialized-fsr-xc-...fVezB.html
Who Dares Wins
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości