Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwcowa Lubelsko-Świdnicka Masa Krytyczna
#1
Lublin i Świdnik połączył wspólny system Lubelskiego Roweru Miejskiego, jednak wciąż nie ma dogodnego połączenia rowerowego pomiędzy oboma miastami.

Najkrótszą i najmniej ruchliwą drogą jest ulica Dworcowa w Świdniku. Niestety jest ona w bardzo złym stanie. Ulica jest dziurawa jak szwajcarski ser, zalegają na niej luźne kamienie, a po deszczu pojawia się błoto i głębokie kałuże. Nie sprzyja to bezpiecznej jeździe rowerem.

Dziurawa Dworcowa to nie tylko problem rowerzystów. To także duże utrudnienie dla mieszkańców ulicy Brzegowej, którzy aby dostać się do centrum Świdnika muszą jechać przez Lublin.

24 czerwca Lubelscy oraz Świdniccy rowerzyści zjednoczą siły i już po raz kolejny przypomną o konieczności rowerowego skomunikowania obu miast.

Zapraszamy na wspólną rowerową Masę Krytyczną, która wystartuje o godzinie osiemnastej z Placu Teatralnego w Lublinie oraz z Placu Konstytucji 3 Maja w Świdniku. Przejazd zakończymy wspólne pod lubelskim ratuszem.


TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!!

Zapraszamy do obejrzenia filmu wprowadzającego w tematykę zbliżającej się Masy Krytycznej: https://www.youtube.com/watch?v=I_ywXrNbhM4


[Obrazek: plakat_sml.jpg]
Z A P R A S Z A M Y  ! ! !
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Mam nadzieję, że tym razem uda mi się przybyć na Masę. Tomek, czy mógłbyś udostępnić plik jako ulotka czarno-biała (4 ulotki na formacie A4)? Wydrukowałbym to i powrzucał do koszyków roweru miejskiego.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Zrób Tomuś , zrób. Mam MR w okolicy to by coś wrzucił . Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Ulotki:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/8115...ulotki.pdf
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#5
Czy można liczyć na wsparcie RL w kwestii wolontariuszy - porządkowych?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#6
Dziękuję Tomku.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Postaram sie dotrzeć z kamizelką Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
(16-06-2016, 09:31)Jakub.P napisał(a): Postaram sie dotrzeć z kamizelką Smile

Dzięki Kuba! Każda osoba na wagę złota. Co prawda tym razem przejazd odbędzie się w asyście policji jednak liczyłem, że będzie trochę więcej chętnych do pomocy :/
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#9
Jeden więcej będzie na bank Tongue
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#10
(22-06-2016, 01:12)Yanq napisał(a): Jeden więcej będzie na bank Tongue
To może i ja się pojawię Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości