Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum - uwagi do strony
#31
(07-11-2016, 12:29)mraugorzata napisał(a): W takim razie: po ptokach.
Dobrze, że się rozumiemy. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#32
A taka mała prośba do admina, czy jest opcja żeby zegarek przestawić na prawilną godzinę
Odpowiedz
#33
(07-11-2016, 13:45)sobol napisał(a): czy jest opcja żeby zegarek przestawić na prawilną godzinę

Nie ma , manewrowanie czasem utrudnia ataki bronią elektromagnetyczną , jak również ruscy hakerzy głupieją..... Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#34
(07-11-2016, 14:39)JuraS napisał(a):
(07-11-2016, 13:45)sobol napisał(a): czy jest opcja żeby zegarek przestawić na prawilną godzinę

Nie ma , manewrowanie czasem utrudnia ataki bronią elektromagnetyczną , jak również ruscy hakerzy głupieją..... Rolleyes

Może serwer jest w Bagdadzie i dlatego zegarek tak chodzi Wink Shy
Odpowiedz
#35
(09-10-2016, 20:56)mariox napisał(a): Chyba znalazłem sposób na to, aby niezarejestrowani/niezalogowani użyszkodnicy nie widzieli szutboksa. Sprawdźcie, proszę, jak to u Was wygląda.
Mariusz, chyba Twój sposób przestał działać.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#36
(10-11-2016, 12:14)damian.s napisał(a):
(09-10-2016, 20:56)mariox napisał(a): Chyba znalazłem sposób na to, aby niezarejestrowani/niezalogowani użyszkodnicy nie widzieli szutboksa. Sprawdźcie, proszę, jak to u Was wygląda.
Mariusz, chyba Twój sposób przestał działać.

Sprawdziłem i DZIAŁA niewidzialność Szutboxa dla niezalogowanych/niezarejestrowanych użytkowników
Odpowiedz
#37
ja jak się wyloguję i zrestartuję przeglądarkę to i tak widzę shutboxa


edit - sorki teraz już działa - ale rano nie działało jak Damian pisał info (bo też sprawdzałem)
Odpowiedz
#38
Damian, mój sposób działał do wysypki, teraz inni swoje sposoby stosują Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#39
Czy ktoś może poprawić zegar forum?
Odpowiedz
#40
Norbi - zmień sobie czas w ustawieniach profilu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości