Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.07 godz. 6.00 Lukoil JPII - Sandomierz
#31
Hej
Nie wiem czy uda się wstać ale jak się uda to bym z Wami pojechał. Tyle tylko, że dołączę gdzieś w Zakrzówku bo z Nałęczowa [Dobrze zrozumiałem, że przez Zakrzówek w tamtą stronę?]. Czy ktoś może mi na priw podesłać nr tel. coby wiedział mniej więcej gdzie jesteście?
Odpowiedz
#32
Noorbi, na mnie nie czekajcie Sad Jednak mi się plany pokrzyżowały Sad
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#33
SZKODA.
Odpowiedz
#34
Jak wstane to Was troche odprowadze, jak dam radę przytrzymać koło
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#35
Pierwsza  Tongue. Dzięki Panowie za tak wspaniały dzień . Było wszystko słońce, woda i oczywiście super jazda Big Grin.
Smile)))
Odpowiedz
#36
Ja również dziękuję. Wesoło było i wbrew pozorom upał nie dokuczał w drodze powrotnej. Deszcz kulturalnie spadł zanim dojechaliśmy Wink Nieźle podgoniliśmy. W Sandomierzu miałem średnią 27, a w domu 25,2 Wink
Odpowiedz
#37
Przepraszam.... Przysnęło mi się nad klawiaturą. U mnie DtD wyszło 233km. Pogoda świetna... no może ciut za gorąco. Do mety dojechało nas siedmioro a przez ustawkę przewinęło się 10 osób. Do zobaczenia na roztoczu. Jeszcze raz dziękuję
Odpowiedz
#38
Ufffff było super, gorąco, dystans - u mnie kolejna pobita życiówka 237 km, towarzystwo super jak zawsze.  Wielki szacunek dla Yaroo (szerokie kapcie) Kolejna zacna super ustawka Już nie mogę doczekać się kolejnej.
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#39
I ja dziękuję wszystkim za super wycieczkę w doborowym towarzystwie Smile mimo gorąca daliśmy radę. Całkiem dobrze na szerokich grubsonach się jechało Wink także i u mnie jest nowa życiówka - 236 km
Kilka fotek ode mnie. Do następnego kręcenia.
Odpowiedz
#40
Dzięki za fajny wyjazd:-). Norbi dzięki za organizację :-) Było ciepło ;-) przejechałem już 300 i 238km w tym upale też dałem radę:-) do następnego :-)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości