Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.07 godz. 6.00 Lukoil JPII - Sandomierz
#21
Lightbulb 
Ok. To tak. Zmieniam na 6.00. Mi też pasuje. Gośka. Nie będę oszukiwał. Ze Stalowej Woli Rozwadów masz pociąg 14.40 i nie co ponad 30km z Sandomierza. W Sandomierzu chciałbym być (przy założeniu wyjazdu 6.00 i rozsądnej jeździe o 11.30-12.00) Po godzinie musiałabyś startować do Stalowej. Myślę, że dasz radę ale oceń sama. Będzie gorąco więc może być ciężko.
Odpowiedz
#22
dla mnie też 6 ok
kontakt: 504 000 260
blog: http://bumw.pl
Odpowiedz
#23
Start o g. 6:00 Big Grin też mi pasuje
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Z Rynku w Sando do Stalowej Woli Rozwadów jest dokładnie 27km drogą. Myślę, że spokojnie można myśleć o powrocie ciapągiem 14.40. Jeżeli ktoś o tym myśli. I jeszcze jedno. Większość to wie. Pierwsze 50km tylko pod górkę! Potem to już wypas.n To co Widzimy się 6.00 LUKOIL J.P.II
Odpowiedz
#25
Ja jednak odpadam, nie ogarnę "lżejszych" kapci do roweru na ten wyjazd... :/
Odpowiedz
#26
A w wersji full bike mniej więcej o której w Lublinie? Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
No, mi, tak wychodzi 20-21. Bo trasa lżejsza i krótsza o 20km
Odpowiedz
#28
No to jadymy ?
Smile)))
Odpowiedz
#29
Na chwilę obecną planuję wybrać się z Wami, ale najwyżej gdzieś po drodze zawrócę (albo, jak będzie spoko, dojadę do Sandomierza i stamtąd do Rozwadowa). To zależ też od tego jak szybko zrobi się gorąco Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#30
Powodzenia :-) my do sandomierza bedziemy jechac od strony kielc :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości