Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.06.2016, godz.18.00, LKJ, Gdzieś :)
#1
Smile 
W poniedziałek 13.06.2016 zapowiada się na wieczór całkiem spokojna pogoda więc proponuje całkiem spokojne kręcenie. tak do 50km Smile LKJ, godz. 18.00
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Pojeździłam.
Z żalem stwierdzam, że Jurek nie miał dla nas tyle wyrozumiałości, co ma w KR Maksimum Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
(13-06-2016, 21:10)mraugorzata napisał(a): Pojeździłam.
Z żalem stwierdzam, że Jurek nie miał dla nas tyle wyrozumiałości, co ma w KR Maksimum Tongue

No tak, Gocha była w lekkiej konsternacji, że nie wyrywałem do przodu Tongue   Tak więc żadnych średnich, żadnych dystansów, po prostu czysta rekreacja. Smile Dzięki wszystkim za sympatycznie spędzony wieczór a zebrała nas sie 9-tka. Parę zdjęć bo przecież Damian nie przepuści. https://plus.google.com/photos/103972787...9002808913
A i dwa spotkania w drodze. W Starym Gaju dawno nie widziany elhm, a na Jana Pawła II przemknął nam Prezes RL.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Dzięki również Smile  fajno było do następnego... Wink
Odpowiedz
#5
To przypadkiem nie Was mijałem pomiędzy Zemborzycami Podleśnymi a Stasinem? Jechałem tamtędy w stronę Starego Gaju i grupa jadąca z naprzeciwka jakoś mi pasuje do tej ustawki Wink
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości