Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[30-31.10] g.23, LKJ - Dwudniowa wycieczka dookoła Zalewu
#31
marcin0604 napisał(a):AH1N1
Nie wiem co to za szyfr, ale czyżby była wśród nas konfitura? Big Grin

Cytat:Przemęczenie?
No jak taki nieprzemęczony jesteś to machnij sobie Zalew dookoła w jeden dzień. Tylko Ci się wydaje, że to takie łatwe, albo chcesz nas wkręcić, żebyśmy to w jeden dzień próbowali objechać, a potem zdechli. Ale nie z nami te numery Bruner Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Mi się kiedyś udało objechać zalew w 3 dni, to chyba dobry wynik prawda?
Odpowiedz
#33
Pogromca z Lbn napisał(a):Mi się kiedyś udało objechać zalew w 3 dni
Chyba samochodem.

Pogromca z Lbn napisał(a):to chyba dobry wynik prawda?
Jak autem to trzepacki.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
KermitOZ napisał(a):
Pogromca z Lbn napisał(a):Mi się kiedyś udało objechać zalew w 3 dni
Chyba samochodem.
Z doświadczenia wiem, że Pogromca ma Czołg :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#35
To jak Wy chcecie to zrobić w 2 dni rowerami? Ciężka przeprawa przed Wami.

Ja tam myślałem o "tourne" dookoła zalewu w 7 dni na hulajnodze. Ciekawe czy mi się powiedzie.
Odpowiedz
#36
Pogromca z Lbn napisał(a):Ja tam myślałem o "tourne" dookoła zalewu w 7 dni na hulajnodze.
Na hulajnodze to mogą stać miśki z suszarką w krzakach za zakrętem a nie poważni ludzie Zalew objeżdżać.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#37
Jak dla mnie to temat nadaje się na kącik imprez, bo dwie strony pisania, a szczegółów o wyjeździe brak, ale "ja tam..." ;-)
Odpowiedz
#38
Karola napisał(a):Jestem w trakcie robienia certyfikatu na hardkora czy mogę wystartować w tym rajdzie?

Kurcze, a ja już się spakowałam nawet i teraz to nie wiem czy pojadę, bo ani certyfikatu nie mam, ani nawet jeszcze na kurs nie przystąpiłam... Karola da się zaocznie w trybie przyspieszonym?
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#39
Drogi Panie Grzegorzu do powagi to ja chyba nigdy nie "dorosnę" :mrgreen: .

Chwila... objechałem zalew i już moim przeznaczeniem jest bycie poważnym? :oops: .



@super offtop
Można dostać mandat za przekroczenie prędkości na rowerze? :-D
Odpowiedz
#40
Certyfikat trzeba mieć, żeby objechać Zalew w jeden dzień, ale to już jest możliwe chyba tylko dla teamów Pro-Tour. No i pewnie bez całej przyczepy koksu się nie obejdzie.

Ale my tu gadu gadu a tu Wiesiek pisze, że żadnych konkretów. To chyba trzeba jakiś test gimnazjalny zrobić, bo jasno jest napisane w temacie, że o 23 w sobotę wyjazd i jedziemy dookoła Zalewu. Kanapek sobie naróbcie na drogę, żeby przynajmniej na pierwszy dzień wystarczyło. Wiadomo już kto pociągiem jedzie?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości