Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bike&GrillTourDePłonka
#1
Na stronie głównej pojawiła się krótka relacja z wyjazdu Na skróty do Certyfikatu Hardkora :mrgreen: Zapraszam do lektury :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#2
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 5239471218

Babcia łyknęła Szymka i Holdena? No taak, Królowa Hardkoru jest tylko jedna... :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Jechali za nią, korzystając z jej osłony aerodynamicznej, zawsze to można trochę sił zaoszczędzić, tym bardziej że chyba pod górę było :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole :lol:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#5
marcin0604 napisał(a):Babcia łyknęła Szymka i Holdena?
holden napisał(a):Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole
Szkoda że tego nie nagrałem (po pstryknięciu fotki, bateria padła w aparacie), ale co widziałem to Moje!!! :lol: :lol: :lol:

Chłopaki ostro dydłali a raczej chcieli dydłać za babcią, próbowali siąść na koło ale babcia cały czas im się urywała!!! Na zdjęciu jest akurat pod górkę i od tego momentu babcia powoli ale cały czas odchodziła... aż dali sobie spokój..., ale naprawdę walczyli, mogę to potwierdzić ;-)
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
Bart napisał(a):
marcin0604 napisał(a):Babcia łyknęła Szymka i Holdena?
holden napisał(a):Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole
Szkoda że tego nie nagrałem (po pstryknięciu fotki, bateria padła w aparacie), ale co widziałem to Moje!!! :lol: :lol: :lol:

Chłopaki ostro dydłali a raczej chcieli dydłać za babcią, próbowali siąść na koło ale babcia cały czas im się urywała!!! Na zdjęciu jest akurat pod górkę i od tego momentu babcia powoli ale cały czas odchodziła... aż dali sobie spokój..., ale naprawdę walczyli, mogę to potwierdzić ;-)
no jasne! Poza tym babcia miala wąsy ale na fotce słabo widac, wuahahahahaha!!!!
Odpowiedz
#7
wąsów nie miała, ale co dziennie zawozi mleko do Krasnegostawu na rowerze, nie zważając na deszcz i śnieg
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości