Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łyżwy
#11
73Wojtek napisał(a):Pytanka: jak duże jest to Wasze lodowisko, jakie są godziny otwarcia, jakie są ceny biletów?

Na stronie MOSIR-u, jest już info odnośnie "Icemanii" http://www.mosir.lublin.pl/strony.php?id=533
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
hej ;-) łyżwowe szaleństwa czas rozpocząć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

11 listopada lodowisko działa!!! (informacja sprawdzona :-) )
Tak więc proponuję ustawkę łyżwową o godz. 16.00 przy kasie Icemanii (Al. Zygmuntowskie 4).
W środę lodowisko działa wg. rozkładu niedzielnego od 9.00 do 21.00. Powyższa godzina to tylko propozycja, jeśli pasuje Wam inna - dajcie znać - coś demokratycznie ustalimy.
Wstęp za 60 min. - 8 pln, wypożyczenie łyżew 5 pln.
Kto orientuje na środę???

A i jeszcze dobra wiadomość na przyszłe ustawki łyżwowe: od poniedziałku do soboty obowiązuje oferta grupowa - chociaż dotyczy to głównie grup z placówek oświatowych - udało mi się ustalić, że na Stowarzyszenie też da radę :-D. A wtedy wejściówka zamiast 8pln to 5pln na głowę :mrgreen:

do zobaczenia więc na lodzie ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#13
Wydaje mi się, że chodzenie tam w weekendy czy dni wolne mija się z celem, bo będzie duży tłok... Nie lepiej w zwykłe popołudnie? (a najlepiej poranek, no ale wiadomo, że rano większość nie może).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
no zobaczymy jak będzie w środę.. ;-) w zwykłe popołudnia też jest tłok..
a kolejny proponowany termin to sobota w okolicach godz. 10 - 11. Wtedy jest zazwyczaj pusto i dobry lód.
orientuj...
Odpowiedz
#15
A więc niniejszym zostało ustalone, że spotykamy się jutro tj. 11.11 o godz. 15.45 pod Icemanią (przed namiotem) w celu kręcenia piruetów, kurczowego trzymania się bandy lub też po prostu śmigania na łyżwach (co tam kto woli :mrgreen: )

Tak jak Monika napisała wyżej, jeżeli będzie nas ponad 10 ludzików łyżwowych to mamy szansę wynegocjować 3 złote zniżki od łebka, ponieważ będzie to wjazd grupowy jako Stowarzyszenie Rowerowy Lublin :mrgreen:
Odpowiedz
#16
Oczywiście jak się zapowiedziałem tak słowa dotrzymać trzeba :-)
Pojawię się o wymienionej porze :-)
Odpowiedz
#17
Zapewne się pojawię, dawno nie jeździłem, więc jak będę robił "wywrotowe akrobacje" to proszę się tak śmiać żebym nie widział :mrgreen: .

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Życzę samych udanych piruetów :mrgreen: Ja niestety nie mogę skorzystać z zaproszenia. Ciekawy jestem jakości lodu o tej porze roku, czy nie jest zbyt miękki, czy jest ok?? Napiszcie jakie były Wasze spostrzeżenia... statystyki... jak dystans, czy maksymalna prędkość :lol: Jak się uda to w czwartek przed południem odwiedzę tą ślizgawke Confusedhock: Pzdr ;-)
Obst Team Chełm
Odpowiedz
#19
To i ja zapisuję do grona ślizgaczy :-D
Odpowiedz
#20
Jutro nie da rady Cry . Ale w sobotę powinienem się stawić :lol: . Mam tylko nadzieję że mnie szef gdzieś nie wyśle :-? , lubi robić takie zajebiste niespodzianki :-x . Byłem na otwarciu i było trochę ludzi aleeeee, najbardziej przeszkadzała mi pani pseudo wodzirejka taki bełkot że uszy puchną, no i ta muzyka mniejsza o to jaka ale byłem z dziewczyną i nie dało się normalnie pogadać, taki hałas że nawet poraz pierwszy w życiu nie przekroczyłem zapłaconej z góry godziny. Mam nadzieję że na tygodniu tego nie ma. Do zobaczenia ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości