Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łyżwy
#1
Cześć!
Z tego co się orientuję, to wśród nas jest trochę zapalonych mniej lub bardziej łyżwiarzy :-> a sezon rusza 6 listopada. Więc to kolejna alternatywa dla roweru zimą. A tutaj link do strony MOSiRu:
http://mosir.lublin.pl/strony.php?id=533
No i jak już sezon ruszy to koniecznie trzeba będzie uderzyć na taflę :mrgreen:
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Paweł K. napisał(a):jak już sezon ruszy to koniecznie trzeba będzie uderzyć na taflę :mrgreen:
A pewnie! :-D , jestem jak najbardziej ZA! :-D , ale najpierw to będzie trzeba uderzyć ale W tafle i rozgonić towarzystwo w czortu mater, bo przez pierwsze dni to się tyle dziad..... najedzie że będziemy niesieni przez tłum ;-), tak było rok temu przez kilka pierwszych dni po otwarciu.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
świetnie, że sezon już wkrótce otwarty :-D
jak tylko wyzdrowieje - a mam nadzieję, że nastąpi to do 6 listopada - dołączam do ekipy łyżwowych szaleństw ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#4
No myślę, że i ja się przyłączę, czasami pojeździć :-P
Odpowiedz
#5
Dlaczego by nie pojeździć na łyżwach :-)
Jestem za :-) oby tylko terminy się zgadzały z moim terminarzem to mogę się z wami wybrać :-)
Odpowiedz
#6
No i kupiłem sobie nowiutkie łyżwy, teraz tylko czekać cierpliwie do 6 na ustawki, a i zapomniałem że jeszcze będę musiał się nauczyć jeździć :lol:
Odpowiedz
#7
bardzo chętnie przypomnę sobie jak się jeździ :-P
tylko przełaj
Odpowiedz
#8
w zeszłym roku jeździłam na łyżwach pierwszy raz od co najmniej 10 lat, i powiem Wam że to jak z jazdą na rowerze ... nie ma szans zapomnieć Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#9
hej wszystkim :mrgreen: ,
wczoraj przejeżdżałem koło Globusa i już zaczynają rozkładać sprzęt więc i tu lada moment będzie można pośmigać.
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#10
Pytanka: jak duże jest to Wasze lodowisko, jakie są godziny otwarcia, jakie są ceny biletów? Myślę, że razem z żoną i synem wybiorę się na łyżwy do L-na. U mnie sezon lodowy najszybciej w grudniu - jak zaczną grzać 8-) Milo też będzie spotkać się z RL na lodowej ustawce. Łyżwy mamy swoje. Pzdr z Chełma ;-)
Obst Team Chełm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości