Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11, Zygmuntowskie 12:00
#1
jakies 2-3h, tempo lajtowe, pogoda ma byc ladna, takze zapraszam Smile
Odpowiedz
#2
Ehh.. Na następnym treningu spotkamy się prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku bo ja od jutra mam przymusowe wakacje Wink Zachęcam jednak innych szosowców do przyjeżdżania na treningi, żeby dział nie zamarł i aby było co poczytać Tongue
Odpowiedz
#3
hej Felek, co sie dzieje? mam nadzieje ze nie zaden wypadek?!? jakos tam trzeba dbac o forme przez zime, do zobaczenia na treningu 01.01.2010 Big Grin
Odpowiedz
#4
No cóż, w związku z planowaną czasówką która miała odbyć się w Starym Gaju, dopadła mnie w nocy kontrola antydopingowa która wykryła nielegalny tytan w prawej nodze, który musi zostać natychmiast usunięty inaczej grozi mi degradacja w rankingu UCI i ban na rower w przyszłym sezonie... Undecided

A tak naprawdę to w tamtym roku miałem nogę złamaną w 3 miejscach i teraz będą mi drut wyjmować z kolana, więc rower narazie pójdzie w kąt, za to w przyszłym sezonie będzie ostra jazda ;D
Odpowiedz
#5
hej No to jak mu wyjmą ten drut to będzie masakra zajeżdzi wszystkich chyba że wezmą go do mroza albo ccc bo tam kompletują skład na drugą dewizję :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Chyba jednak nie będzie tak różowo, bo tytan dawał +10 do mocy na płaskim i +15 na podjazdach, a teraz będzie trzeba o własnych siłach jeździć bez wspomagania.. ; )
Odpowiedz
#7
o kurde, nie wiedzialem ze jestes cyborgiem Smile
a tak na serio, jak wychodziles na zmiany, nie widac bylo zadnych kontuzji Wink a to zlamanie to chyba nie na rowerze? az sie boje myslec, jak to moglo wygladac...
w kazdym razie szybkiego powrotu do zdrowia zycze, w zimie akurat dobry czas na rehabilitacje

cos wyglada na to ze jutro jade sam....
Odpowiedz
#8
kdk napisał(a):to zlamanie to chyba nie na rowerze?
Na szczęście nie na rowerze, bo by mi pewnie uraz został, tak jak teraz do piłki nożnej ; )
Odpowiedz
#9
piłka nie wychodzi na zdrowie ja kilka lat kopałem i został mi po tym tylko chory kręgosłup i koszulka na pamiątke 3-maj się Damian w następnym sezonie wchodzimy do wyższej ligi [ja już mam koszulkę saxo banku] ;-)
Odpowiedz
#10
Ja mam za to koszulkę Coca-Coli także nie ma przeproś :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości