Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05. 11. 2009 godzina 18.30, przy TPSA
#11
Witam Smile tez bym z wami chetnie poleciał ale nie mam jeszcze ani Kasku ani lampek Tongue
Odpowiedz
#12
Kask to już twój wybór czy chcesz w nim jeździć czy nie, ale wydaje mi się, że raczej warto zainwestować :-)
A bez lampek to niestety się w nocy nie da jeździć, bo jest to bardzo niebezpieczne dla Ciebie i dla innych.
Odpowiedz
#13
2003tomek - jeździmy dopiero jutro (o ile pogoda dopisze). zatem masz sporo czasu na zakup lampek. dziś wieczorem do 21.00 Decathlon, Go Sport, a jutro od rana sklepy rowerowe Big Grin

ponieważ planujemy jechać ścieżką, bez lampki przedniej możesz nie dać rady. po prostu nic tam nie będziesz widział.

kupuj i przyjeżdżaj.
Odpowiedz
#14
W go sporcie stoisko rowerowe jest już zlikwidowane z tego co wiem, dla nich rowery istnieją tylko w lecie :-|
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#15
Przepraszam, jakie prędkości są [oczekiwanym] standardem na długich prostych nad zalew?
Bo tak się patrzę w profile i aż się boję o moje stare kości i sadło Wink
Odpowiedz
#16
Jak wytrzymasz tempo w okolicach 20km/h to nikt Cię nie zostawi. Jak masz się wlec 12km/h to w tych warunkach grozi to zamarznięciem Big Grin

Możliwe, że jutro się pojawię, ale jeśli już to szosówką, bo prosto z uczelni Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Kenubi, ja osobiście szaleństw nie przewiduje. Zresztą odkąd zmieniłem opony z półslicków na obecne wynalazki, średnia osiąganych prędkości trochę mi spadła - a nigdy nie byłem rajdowcem (tyle że żadne błoto, śnieg, czy nawet lód teraz mi niestraszne :-D ).
Odpowiedz
#18
A ja zamarznąć oczywiście nie zamierzam więc chyba wycisnę trochę więcej niż 12km/h, ale gdybym miała trudności z dotrzymaniem "kroku" w tempie 20 km/h to liczę na wyrozumiałośćSmile Szczególnie, że daaaaawno nie jeździłam Sad
Odpowiedz
#19
KermitOZ napisał(a):Jak wytrzymasz tempo w okolicach 20km/h to nikt Cię nie zostawi.
Ehemm...


Tak dla uściślenia to chodzi o ten murek z graffiti przy realu?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Real jest kawałek dalej, ale chodzi faktycznie o murek i grafitti. W każdym razie na rogu skrzyżowania, gdzie znajdują się te cuda architektury miejskiej należące do telekomunikacji.

A tak w ogóle nie przewiduję gubienia kogokolwiek :mrgreen: . Jeżeli ktoś nie będzie dawał rady - a inni dla odmiany będą marznąć z powodu wolnego tempa - zostanę z wolniej pedałującym/pedałującą/pedałującymi z tyłu i w najgorszym wypadku będziemy mieć dwie wycieczki :-P .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości