Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forma i idea - pomysły dot. MK
damian.s napisał(a):W sumie w okolicy placu jest trochę miejsca przed Hotelem Europa i przed PeDeTem.
Sprzed PDT można cisnąć, przynajmniej dopóki nie będzie 500 Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Wydaje mi się, że trzeba zmieniać jak najmniej, a o ewentualnych zmianach BARDZO INTENSYWNIE informować. Na razie poczekajmy jak faktycznie będzie wyglądało to ogrodzenie. Bo może zostać wystarczająco dużo miejsca. Placyk przed pedetem jest bardzo sensownym rozwiązaniem bo jest praktycznie w zasięgu wzroku dawnego miejsca startu i ktoś szukający na bank znajdzie.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
Na kwietniową Masę miejsca może jeszcze starczy na Placu Litewskim, bo do majowego weekendu nie będą ogrodzone pomniki.
Tematem przebudowy zajmowałem się na etapie przetargu, no nie co jeszcze pamiętam - zakres przebudowy sięga praktycznie do samych fasad budynków okalających plac a w niektórych miejscach nawet nieco dalej - tak jak teraz patrzę sobie na projekty, to jakieś prace będą prowadzone też na tym placyku przed Hotelem Europa, ale to chyba w późniejszym etapie. Docelowe ogrodzenie (to które będzie zrobione w maju) najprawdopodobniej będzie wyglądało tak jak to opisano w przytoczonym artykule - zostaną tylko przejścia dla pieszych wzdłuż fasady Hotelu Europa i Poczty Głównej. Później te przejścia też zostaną zlikwidowane, ale wtedy ruch pieszych będzie się już odbywał po przebudowanej części placu.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Jeszcze odnośnie utrudnień na Pl. Litewskim: http://www.lublin.eu/komunikaty/nowa-or ... ,74,1.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Myślę, że w kwietniu jeszcze trzeba pojechać z okolic Pl. Litewskiego ale na maj trzeba już ogłaszać alternatywne miejsce startu.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
W kwietniu jeszcze damy radę, a w maju się zobaczy 8-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości