Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower za 1500zł w teren i na miasto.
#11
Juz nieaktualne, dzieki pomocy Kermitoza i Witeski dobralem sobie odpowiedni rowerek na ktorym cholernie dobrze sie czuje. Mam wrazenie jak by byl skrojony na moja miare i do moich wymagan. Specialized Hardrock Sport. Nastepny zakup planuje na nastepna jesien/zime.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#12
Cytat:Mam wrazenie jak by byl skrojony na moja miare i do moich wymagan.
Ech ten pozakupowy zachwyt ;-) :lol:
Odpowiedz
#13
A po kilkuset km okazuje się, że przydałby się spd, rogi, wygodniejsze siodełko, no i amor nadaje się wymienić na jakiś air...itd, itd... :-D
skarbonka :-P
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#14
PrazonyRabarbar bez rogow to ja nie wyjezdzam nawet po bulki do sklepu :mrgreen: A siodelko zmienie i pedalki, to juz bylo wiadome przy jego kupnie. Przeciez wiadomo ze rower bez upgreadu to jak kabriolet bez pieknej kobiety na miejscu pasazera, pojezdzic mozna ale frajda niepelna.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#15
Pinky napisał(a):rower bez upgreadu to jak kabriolet bez pieknej kobiety na miejscu pasazera, pojezdzic mozna ale frajda niepelna.
Proponuję przenieśc kolegę do sekcji poetów :lol:
Odpowiedz
#16
Oto rower który złożyłem we wrześniu (jeździ na nim pewna kobitka w Lublinie)
rama:Accent-rama MTB TORMENTA
koła: Deore na obręczach Rigida
korby:Shimano-FC M442
kaseta:Shimano-CS HG50
łańcuch:Shimano-CN HG50
opony: Kenda Kobra 26 2.0
amor:SUNTOUR-XCR RL
manetki: Sram MRX
hamulce:Shimano-BR M530
przerzuta tył:Shimano-RD M410 ALIVIO
przerzuta przód:Shimano-FD M412
kupowane na sieci
reszta z odzysku
tę maszynę złożyłem za 1700 zł (ale można ramę cięższą założyc o 200g i tańszą o 100 zł)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości