Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.06.2016, godz. 15.00, skrzyżowanie JPII/Gęsia :D
#1
Dokładnie tak - nie ma tu żadnej pomyłki, godzina wybrana z premedytacją Wink
Leniwe kręcenie po niedalekiej okolicy Lublina - może nad zalew, może jakiś Stary Gaj, wyjdzie w praniu. Nawierzchnie różne. Dystans ile wyjdzie, tyle będzie - może 20 a może 30km.
Czas jazdy - mniej więcej 2x 45min + kilka minut przerwy Big Grin (być może że przerwy będą dwie albo nawet trzy) - czyli powrót w okolicy godz. 17.
Dogrywki i karnych nie przewiduję Wink 
Jak ktoś ma ochotę to zapraszam. Zbiórka przy stacji roweru miejskiego na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Gęsiej.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Pojeżdżone Smile
Z miejsca startu ruszyłem sam, po chwili dołączył się jeden rowerzysta - zapytał się czy daleko jadę i czy może się przyłączyć - okazało się że dostał na trzy godziny przepustkę ze szpitala i postanowił przejechać się nad zalew. Chwilę razem popedałowaliśmy, później on pomknął do przodu a ja pokręciłem się trochę po pustym mieście Smile
Zdjęcia oczywiście są: https://goo.gl/photos/CedfYfy1dWxp3nxp9
W momencie jak dodawałem zdjęcia, dziki wrzask na osiedlu oznajmił mi że wygraliśmy mecz i jeszcze przez co najmniej kilka dni będziemy bombardowani newsami co Lewandowski i spółka jedli na śniadanie itp Wink Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
damian  jeszcze  jeden  i będzie spokój --   Potugalia  albo Chorwacja  powiedzą  nam :  "adeus"  albo "zbogom" Big Grin
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Ze też dopiero teraz to przeczytalłem :/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
(25-06-2016, 22:13)KermitOZ napisał(a): Ze też dopiero teraz to przeczytalłem :/
Grzesiek, w czwartek o godz. 21 jest ćwierćfinał - kto wie, może nawet wybiorę się wtedy na rower Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości