Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#1
Cześć wszystkim! Nazywam się Maciek, mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Lublina (16 km) więc grzechem byłoby nie uwzględnić stolicy naszego województwa podczas wypraw rowerowych  Smile Tutaj przez 4 lata uczyłem się w technikum, więc trochę poznałem miasto a ostatnio coraz częściej korzystam z infrastruktury rowerowej, którą oferuje Lublin. Trasa nad zalew, później ścieżkami przez miasto, super sprawa jak dla mnie, często również odwiedzam na rowerze Nałęczów i Kazimierz Dolny  Wink

Jeżdżę rowerem crossowym, zazwyczaj po asfalcie ale często zdarza mi się zjechać w trochę lżejszy teren. Mam nadzieje, że dzięki temu forum znajdzie się ktoś chętny do wspólnej jazdy bo ile można jeździć samemu Smile Chciałbym również dzięki temu forum pogłębić swoją wiedzę z dziedziny serwisu rowerów oraz zainteresować się zawodami i imprezami rowerowymi Smile

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#2
Witaj Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Cześć Maciek Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Witaj w RL.
Odpowiedz
#5
Siema Smile
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#6
Cześć! Do zobaczenia na trasie
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#7
Witamy Smile
Odpowiedz
#8
Witaj ,lubimy jeździć w terenie Big Grin
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#9
Witaj Macieju. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Trzymaj rękę na pulsie, bo w sprawie wydarzeń rowerowych będzie się działo :] Prawdopodobnie Mistrzostwa Polski w rowerowe polo w Lublinie w tym roku, we wrześniu :]

Czołem!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości