Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykopki z Wykrywka
#1
Czy ktos z was zajmuje sie tzw Eksploracja ? Tzn. chodzi o lazenie po roznych ciekawych miejscach z wykrywaczem metali, i szukanie tego czego sie nie zgubilo. Glownie chodzi mi o osoby nastawione na szukanie militarnych pamiatek. Zazwyczaj jezdze na takie wycieczki gdzies za miasto rowerkiem i dzieki temu moge dojechac wszedzie komfortowo. Jak dla mnie takie polaczenie zainteresowan jest wspaniale. Jesli by sie ktos taki znalazl i mial ochote to mozna pojezdzic razem, pokaze swoje miejscowki i szlaki.
Ja swoje znaleziska albo oddaje komus jesli sa w miare cenne, albo z powrotem laduja w dziurze. Liczy sie dla mnie samo szukanie "skarbu", andrenalinka kiedy wykrywacz daje sygnal. Potem mozolne kopanie w pocie czola i podniecenie narastajacym napieciem. No a potem kiedy okazuje sie ze wykopalem dziure na 1,5 metra w samym srodku stalowej beczki dajacej taki sygnal ze w wyobrazni widzialem co najmniej niemiecka Pantere nastepuje rozczarowanie polaczone z dzikim niepochamowanym smiechem. Czasami naprawde dziwne rzeczy sie znajduje, szkielet chomika w stalowej szkatulce itp. Zabawa jest przednia no i 2 kolka daja swobode poruszania sie bez stresu ze do lasu jest zakaz wjazdu itp. Cisza, przyroda rower i TAJEMNICA ktora wkrotce odkryjesz.

Ps. Osoby nastawione na monetki czy inne znaleziska tez z checia poznam i zapraszam w sezonie na wspolne wyprawy.
Odpowiedz
#2
Pinky napisał(a):Tzn. chodzi o lazenie po roznych ciekawych miejscach z wykrywaczem metali, i szukanie tego czego sie nie zgubilo.
Raz miałem przyjemność Big Grin Z maYkelem na grze miejskiej szukaliśmy jakiejś zakopanej tandety w piaskownicy na placu zabaw w Saskim Big Grin Trochę kapsli po piwie wykopaliśmy ;D

Pinky napisał(a):Czasami naprawde dziwne rzeczy sie znajduje, szkielet chomika w stalowej szkatulce itp.
Big GrinDDDD

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości