Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.07 godz. 7.00 Felin - Roztocze Środkowe ONE DAY
#11
Ja myślę,,,,? 7?
Odpowiedz
#12
Super  Big Grin
Smile)))
Odpowiedz
#13
Oczywiście w takiej sytuacji nikogo nie zostawiamy... spotykamy się na PKP ale w Zwierzyńcu. Także jak ktoś będzie chciał jechać PKP to spotkamy się na miejscu. Wszystko, to... jeżeli będziemy jechać (część z Nas) autami. A... i jeszcze jedno 2 z 5 rowerów jakie mogę zabrać nie mogą mieć sztywnej przedniej osi.
Odpowiedz
#14
No to i ja wyrażam chęć Big Grin Damy rade coś pokombinować?  Blush
Odpowiedz
#15
Ja chętny Yaroo też
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#16
Potwierdzam. Jadę ja, Wojtek i jego dziewczyna. Musimy tylko komuś opchnąć jeden rower (mamy 2 bagażniki), możemy przyjąć na pokład jedną osobę (bez roweru). Niestety, Mazda jest samochodem, do którego bagażnika nie da się wepchnąć roweru Sad
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#17
Jechałbym
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
(17-07-2016, 16:19)ArtiArt napisał(a): Jechałbym

No i bardzo fajnie Big Grin nie ma potrzeby żebym brała zapasową dętkę  Rolleyes
Odpowiedz
#19
(17-07-2016, 17:47)katka napisał(a):
(17-07-2016, 16:19)ArtiArt napisał(a): Jechałbym

No i bardzo fajnie Big Grin nie ma potrzeby żebym brała zapasową dętkę  Rolleyes

Tylko nie zapomnijcie wziąć lampek Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Ja na pokład zabiorę 5 osób (miejsca zarezerwowane) 3 rowery na dach, 2 rozmontowane do bagażnika i jeden na klapę (choć wolałbym nie). Czy ktoś jedzie PKP? To istotne. Bo wtedy ustalamy spotkanie przy PKP Zwierzyniec.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości