Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwat Kozi Bór 10.07.16. g.10 skrzyżowanie Al.Kraśnicka / Jana Pawła II.
#21
(11-07-2016, 10:39)JuraS napisał(a): Generalnie uważam ,po pierwsze mapa ,po drugie oznaczony szlak rowerowy [jeżeli jest]i dopiero po trzecie nawigacja  Cool  . A te 4 kilometry po markuszowskich, pagórkowatych polach było fantastyczne Rolleyes .

Generalnie uważam, że od razu nastawiłam sobie na Wojciechów i mówiłam, że tam jadę, więc wyznaczyło mi najkrótszą drogę (w tym również po drogach gruntowych, bo nie chciałam omijać) i nie musieliście za mną jechać Tongue  Planowaliście trochę inny kierunek niż ja, a teraz marudzicie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#22
(11-07-2016, 11:01)mraugorzata napisał(a): Generalnie uważam, że od razu nastawiłam sobie na Wojciechów i mówiłam, że tam jadę, więc wyznaczyło mi najkrótszą drogę (w tym również po drogach gruntowych, bo nie chciałam omijać) i nie musieliście za mną jechać Tongue  Planowaliście trochę inny kierunek niż ja, a teraz marudzicie.

A gdzieżbyśmy śmieli marudzić ,przecież napisałem ,że było cudownie Big Grin . Generalnie moje uwagi tyczą się tylko nowego ,wspaniałego wynalazku ludzkiej cywilizacji -nawigacji.Bo przecież koniec końców musiałaś razem z nami zrobić w tył na lewo i wrócić na szlak Tongue .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
Ex Driver twoj link nie działa , chyba że jest przeznaczony tylko dla wybranych na fb Smile
Odpowiedz
#24
Już działa . Tongue
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
Małgorzata teraz już wiem czemu uprałaś się na ten Wojciechów, mogłaś powiedzieć sami byśmy pojechali http://www.lublin112.pl/tysiace-osob-prz...i-zdjecia/
Odpowiedz
#26
Taki Darist to ma jednak dobrze - nikt mu nie zmienia trasy, nikt mu nie goni do przodu, nikt mu nie zostaje z tyłu, nikt mu nie marudzi czy daleko jeszcze Big Grin Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#27
Damianku  nikt nie pytał czy daleko  jeszcze . Tongue
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#28
(11-07-2016, 18:52)damian.s napisał(a): Taki Darist to ma jednak dobrze - nikt mu nie zmienia trasy, nikt mu nie goni do przodu, nikt mu nie zostaje z tyłu, nikt mu nie marudzi czy daleko jeszcze Big Grin Wink

Taki mój wybór ale czasami też z niespodziankami  Smile  
Przed chwilą wróciłem i będąc już prawie w domu... przeszkoda... 
Powalone drzewo między Mostem Kultury a mostem na Piłsudskiego. Na całej szerokości .
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#29
(11-07-2016, 21:26)Ex Driver napisał(a): Damianku  nikt nie pytał czy daleko  jeszcze . Tongue

https://www.youtube.com/watch?v=EqULCbxwXOE Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości