Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna trasa + namiot
#11
A tu to już musza się wypowiedzieć ci co korzystaja z nawigacji. Ale podejrzewam ze się da, bo już parę razy rysowalem tu trasy, a potem ktoś mial je w nawigacji.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Tam nad tym Zbiornikiem Bobrówka to raczej nie można małego ogniska, bo to już porządne lasy prawda ? ;P
Odpowiedz
#13
(21-07-2016, 14:34)Loczek napisał(a): Tam nad tym Zbiornikiem Bobrówka to raczej nie można małego ogniska, bo to już porządne lasy prawda ? ;P

Tam są dwa miejsca przeznaczone do ogniskowania.

P.S. Od soboty (16) szyna jeździ już normalnie.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#14
O ile mnie pamięć nie myli to tam chyba jest miejsce na ognisko, zabezpieczone itp. Jest tam tez jakas wiata ze stolem lawkami, wieczorem znajdę może jakieś zdjęcie to wrzucę i zobaczysz sobie jak to wygląda.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
(21-07-2016, 14:48)damian.s napisał(a): O ile mnie pamięć nie myli to tam chyba jest miejsce na ognisko, zabezpieczone itp. Jest tam tez jakas wiata ze stolem lawkami, wieczorem znajdę może jakieś zdjęcie to wrzucę i zobaczysz sobie jak to wygląda.

Tylko gdzie to jest, ja widzę rzeczkę Bobrówka, Staw Młyński Gościniec, Czarne Gościnieckie. Dopiero tak na południowy wschód od miejsca zakończenia trasy widzę jakieś stawy i jest tam  Staw Borówka, czy to o tym piszecie? Mam nadzieje że to wcześniej jest Big Grin
Odpowiedz
#16
Gościniec

Mam nadzieję, że sznurek zadziała. Jedno (popularniejsze) miejsce z parkingiem i kilkoma wiatami na kilkadziesiąt osób. Drugie w ciągu ścieżki edukacyjnej kilkadziesiąt metrów na wschód bez możliwości swobodnego dojazdu autem - jedna wiata z miejscem ogniskowym.

Miałem wstawić obrazek ale nie wchodzi. Ech...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#17
Chodzi o to ? To miejsce ?
Odpowiedz
#18
wiata

ognisko

To zdjęcia z dużego parkingu.

Ewentualnie poszukaj na sąsiednim (co poniektórzy piszą "konkurencyjnym") forum tematu "16 lipca 2016 7.34 do Parczewa a dalej...". Tam jest z kolei sznurek do paru zdjęć przy tej fajniejszej wiacie zrobionychSmile.

Cytat:Chodzi o to ? To miejsce ?

Właśnie o toSmile.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#19
Widzę że zdjęcia już wrzucone, to dobrze się składa, bo ja przejrzałem swoje i akurat nie mam na zdjęciach tego miejsca na ognisko.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
Loczek, ze strony z zaplanowaną trasą zapisujesz plik w formacie .gpx (ale jako "track", a nie "route") i wygenerowany plik wrzucasz do nawigacji. Wiele jednak zależy od tego jaką masz nawigację...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości