Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5-7 /08/16 [dojazd] Kórnicki maraton turystyczny
#11
Nie rozumiem tylko co ona daje... Jest przecież dłuższa i wolniejsza... Przez chwilę zastanowiłem się, czy omija A2 bo jak tydzień temu tamtędy latałem to opłaty strasznie cisną ale też nie. Mnie ogólnie wszystko jedno którędy naginać. Jeśli masz oblatane obie trasy i sądzisz, że przez epi jedzie się lepiej to powiedz przynajmniej dlaczego Big Grin
Odpowiedz
#12
Okej jutro jedziemy, więc parę spraw organizacyjnych - jeśli dobrze liczę to mamy taki skład:

1.Piotrek
2.Radi
3.Janek
4.Ania
5.Radzik
6.Mario

Lokalizacje:
Jeśli jechał bym sam - to wyjazd z Lublina był by zbyt krótki, [TAKI] więc to pomijam. Zamierzam zrobić jakieś w miarę ogarnięte kółko po mieście, żebyśmy się wszyscy wygodnie zebrali, więc podajcie kilka łatwych do zajechania lokalizacji, jakieś stacje, markety itp, żebym mógł łatwo podjechać Big Grin

$$$$ Ile pali?
Normalnie bus jest ekonomiczny - bierze jedynie od 8 do 9 litrów ropy na każde 100 kilometrów. (czasami też trochę oleju - ale to nie dużo Big Grin)
Nie wiem ile będzie teraz bo pomimo tego, że często ciągnie przyczepkę to nigdy tego nie mierzyłem szacuję, że wzrośnie do jakiś 12 litrów Smile
Zmierzy się to w trasie Big Grin Wynajem przyczepki będzie kosztować chyba 30 zł na dobę. Na szczęście wszystko dzieli się na 6 Tongue

Zabezpieczenie rowerów?
O rowery nie ma strachu - Jacek z metrobikes powiedział, że zostawi mi kartony po rowerach - więc poprzekładamy je i będzie idealnie. Jeśli ktoś z was ma pas transportowy - niech weźmie - bo nie wiem, czy uda mi się zorganizować.

Godzina wyjazdu?
Normalnie z tego czasu jazdy, który proponuje google pewnie urwał bym godzinkę - ale nie tym razem. Ograniczenie dla samochodów z przyczepką do 1 tony to 80km/h nawet na autostradzie. Obawiam się więc, że dojazd chwilę nam zajmie. Także, oprócz swoich lokalizacji napiszcie mi też coś na temat tego o której najwcześniej możecie być gotowi do wyjazdu. Fajnie by było o 17:00 już ruszać, także też bliżej tej godziny zabieramy ostatnich pracujących i w drogę Smile Kto może bliżej 16 być już gotowy niech pisze Smile

Trochę przypomnień skopiowanych z facebooka organizatora - to tłumaczy, dla czego musimy jak najwcześniej wyjechać.

Baza: OSIR ul Leśna 6
Pole namiotowe jest dostępne od samego rana, w administracji ośrodka należy uregulować kwestie finansowe. Opłata za namiot + 1 osoba wynosi 15 zł/dobę. Przypominam, że płacimy również za noc, którą - zamiast noclegu - spędzimy na rowerze Smile
Wieczorem w piątek, o godzinie 19.00 planowane jest na miejscu ognisko, na które organizatorzy zapewniają kiełbaski (no, patyki do smażenia rzecz jasna też), każdy z uczestników we własnym zakresie organizuje sobie napoje (zważywszy na plany na następny dzień sugerujemy rozsądne podejście do tematu).
[Piotr-ek] Na ognisko raczej nie zdążymy Sad
1) spotykamy się w bazie maratonu na ul. Leśnej najpóźniej o godzinie 7.00;
3) o godzinie 7.45 ruszamy na Rynek w Kórniku (tj. Pl. Niepodległości), skąd odbędzie się oficjalny start maratonu;

No i to chyba na tyle, dla tych co nie mają przypominam swój telefon 607 237 415
i do zobaczenia jutro Smile
Odpowiedz
#13
Będę spakowany ok. 16.30, z uwagi, iż biorę dwa namioty (dla siebie i na rowerSmile), bardzo bym prosił o podwózkę spod Domu Kultury LSM Smile
Rok temu ognisko trwało do ok. 1.00 w nocy, więc zdążymy na kiełbaski Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
[EDIT]
-> Jeśli Janek nie może to poza tym, że wielka szkoda Sad :'( to pojedziemy bez przyczepki. Big Grin
Odpowiedz
#15
Więc została nas piątka.
Jest pomysł aby wyjechać z Lublina o godz. 16:00
Piotrek, Radi, Ania i ja damy radę a Radzik ma się dostosować Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
No i git! Jedziemy o 16.00. Nie wiem jak kombinujecie z noclegiem, ale ja biorę 2 namioty, więc dla 4 osób będzie miejsce Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Proponuję by niezbędne zakupy na maraton zrobić już dziś lub jutro przed wyjazdem, tak by jutro zajechać bezpośrednio do bazy Maratonu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości