Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
#1
Hej

RL dwa lata temu zrobił chyba najlepszy punkt na całej trasie, stąd prośba organizatora żebyśmy w tym roku także pomogli Smile

Punkt musi być czynny od 11:30 w niedzielę do 19:30 w poniedziałek (21-22 sierpnia). Bardzo proszę chętnych o wpisywanie się. Mi na pewno bardzo miło będzie ujrzeć znajome gęby przed ostatnim, najtrudniejszym odcinkiem, myślę, że reszta ekipy z RL, która startuje także ma podobnie, stąd też moja osobista ogromna prośba i pomoc Smile

Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Wszystko pięknie, wszystko ładnie tylko dlaczego ta informacja pojawiła się tak późno ???
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Hmm, przecież już od dwóch lat była mowa, że punkt był wypas i robimy też w 2016 roku Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ty Grzegorz widzisz to zawsze z innej strony. A ludzie maja swoje życie. Po za naszymi prywatnymi rozmowami nikt na forum się nie zająknął... i nie ma tu nic do rzeczy coś tam z przed dwóch lat. A tak generalnie to myślę, że Organizatorzy zwrócili się do Ciebie z tym o wiele wcześniej. Coś nie łączy na łączach.
Odpowiedz
#5
No to tak poza tym, że jak zwykle moja wina to ponawiam pytanie czy są chętni? Jak do weekendu nie będzie to przeproszę Orga, że dałem ciała i powiem, żeby szukał kogoś na punkt.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Ja będę pierwszy!
Czuję klimat tego rajdu i z wielką przyjemnością powitam przed metą tak liczną znajomą ekipę i będę chylić przed nimi czoła Tongue . Mogę być do dyspozycji w niedzielę - czy w poniedziałek tego jeszcze nie wiem. Uważam, że do ogarnięcia punktu przez półtorej doby potrzeba minimum 4 osób.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#7
(02-08-2016, 12:45)KermitOZ napisał(a): Jak do weekendu nie będzie to przeproszę Orga, że dałem ciała i powiem, żeby szukał kogoś na punkt.
Grzesiek spokojnie Wink z tego co wiem JuraS i Ex Driver też chcieli pomóc, jak wrócą znad morza to potwierdzą (lub nie) swoją chęć do pomocy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Hej,
Ja prawdopodobnie będę pracować w tym czasie w Rzeszowie więc chętnie pomogę w niedzielę Smile


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#9
Jest szansa, że się wybiorę...póki co jeszcze się organizuję.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#10
ooo będzie martiqa, więc też może będę w niedzielę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości