Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
#11
Przybywajcie w możliwie największej ilości
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#12
(03-08-2016, 15:43)radzik napisał(a): ooo będzie martiqa, więc też może będę w niedzielę!
No to i ja postaram się dojechać w niedzielę Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
No to chłopaki "niedziela będzie dla nas" Big Grin


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#14
(04-08-2016, 19:52)martiqa napisał(a): No to chłopaki "niedziela będzie dla nas" Big Grin
Tylko w jaki sposób znaleźć się w niedzielę w Rzeszowie  ?????
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
(04-08-2016, 21:16)mariobiker napisał(a):
(04-08-2016, 19:52)martiqa napisał(a): No to chłopaki "niedziela będzie dla nas" Big Grin
Tylko w jaki sposób znaleźć się w niedzielę w Rzeszowie  ?????

Mariuszu, bardzo prosto: wuwuwu.nakur...iamy.pl Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
(04-08-2016, 22:09)Rado napisał(a): Mariuszu, bardzo prosto: wuwuwu.nakur...iamy.pl Wink
Serwer nie obsługuje mi tej strony Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Rado, a Ty przypadkiem nie miałeś tego dnia układać puzzli w domu?!
Odpowiedz
#18
(05-08-2016, 08:31)radzik napisał(a): Rado, a Ty przypadkiem nie miałeś tego dnia układać puzzli w domu?!
Chyba Ty!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
(05-08-2016, 08:31)radzik napisał(a): Rado, a Ty przypadkiem nie miałeś tego dnia układać puzzli w domu?!
Lubisz być trollem, prawda?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
(04-08-2016, 21:16)mariobiker napisał(a): Tylko w jaki sposób znaleźć się w niedzielę w Rzeszowie  ?????

Pociąg z Lublina o g.5:50 ,w Rzeszowie 9:42 Wink .Widzę dużo chętnych na niedzielę ,pewnie tylko do wieczora Sad .Posłuchajcie więc weterana ,w niedzielę od 10:30 potrzeba dwie osoby, góra trzy.Koniecznie z samochodem,albowiem potrzeba będzie pojechać do Stokrotki lub Lidla, ze dwa razy, zrobić zakupy.I to jest zadanie pierwszej ekipy.Z tego co pamiętam pierwsi zawodnicy pojawiają się około północy a następni jadą przez całą noc i cały następny dzień.Potrzeba więc dwóch osób z niedzieli na poniedziałek ,powiedzmy w godzinach 20:00- 7:00.Trzecia ekipa w ilości osób dwóch potrzebna jest w poniedziałek od 7:00 do zamknięcia pkt. Big Grin .
Mój udział na tą chwilę jest wątpliwy,ale jest szansa abym był do dyspozycji RL-a w poniedziałek od rana .Potrzebna druga osoba z samochodem,bo pociąg ,tak jak pisałem wyżej ,jest w Rzeszowie dopiero 9:42.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości