Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
#31
Noorbi - skontaktujemy się, żebym wziął banner i flagę.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#32
Yanku... nie kontaktuj się zemną. Nie jestem w kontakcie! Zadzwoń proszę  Wink . Mam telefon... kontakt zostawiłem w domu.  Big Grin
Odpowiedz
#33
(07-08-2016, 13:16)Juras napisał(a): Usystematyzujmy więc :
Niedziela do 20 -21 : 1.Yanq 2.Martiqa 3.Rado 4.radzik
                                                                                                                                                                   
                                                                                                          
Noc z niedzieli na poniedziałek 20 -7 ? : 1.Lech  2...... 3..........
                                                                                                                                                                                
  Poniedziałek od 7 -do zamknięcia punktu: 1.Noorbi 2.Damian 3. JuraS   4.Lech                                                                                                                                                                                                                                                                    Brakuje więc przynajmniej jednej osoby ,a najlepiej gdyby zgłosiły się dwie. Wtedy każdy mógłby się zdrzemnąć. Rolleyes
Mało nas Confused
Fajnie byłoby gdyby ktoś mógł ze mną posiedzieć z niedzieli na poniedziałek. Poza tym może ktoś się skusi na dojazd rowerem do Rzeszowa, w niedzielę. Pogoda zapowiada się wyśmienicie Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#34
Jest szansa..., ze po powrocie z Warszawy od razu ruszę do Rzeszowa więc mogę być około wieczora.
Odpowiedz
#35
Ja w niedzielę w Lublinie będę dopiero około wieczora - tak pewnie nie wcześniej jak o 19, więc jeśli Norbert jechałby w niedzielę na wieczór - wyjazd z Lublina nie wcześniej jak o 19-20, to teoretycznie mógłbym dołączyć również na noc z niedzieli na poniedziałek i zostać do poniedziałku wieczór. Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że uda mi się załatwić urlop na poniedziałek, a to będę wiedział dopiero gdzieś koło środy-czwartku.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#36
3 osoby na nocny dyżur byłoby ok Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#37
(15-08-2016, 20:59)Noorbi napisał(a): Jest szansa..., ze po powrocie z Warszawy od razu ruszę do Rzeszowa więc mogę być około wieczora.
  Ja w niedzielę wracam do Lublina około 22:00-23:00.W tej sytuacji pozostaje mi poranny pociąg do Rzeszowa ,przyjazd 9:42 .Na PK mógłbym być pewnie około 11:00.   Sad    
Będzie Was trzech,czy mój przyjazd, tak póżno, ma sens ?
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#38
(15-08-2016, 20:59)Noorbi napisał(a): Jest szansa..., ze po powrocie z Warszawy od razu ruszę do Rzeszowa więc mogę być około wieczora.

Jeśli będzie taka możliwość, to zabrałbym się z Tobą Big Grin  Po samotniej jeździe byłbym mocno ujechany.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#39
Jak mnie nic nie zaskoczy to w niedzielę 20.30 ruszamy z Felina z Lechem po drodze zgarniemy Marka i Damiana. O 23 powinniśmy być na miejscu. Pasi?
Odpowiedz
#40
(17-08-2016, 16:17)Noorbi napisał(a): Pasi?
Dla mnie pasuje. Ja swój udział potwierdzę najpóźniej w piątek, bo cały czas mam nie potwierdzoną sprawę urlopu na poniedziałek.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości