Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Babskie Ustawki jeszcze działają?
#1
Cześć,
jestem nowa na forum i bardzo chętnie się dołączę - czy inicjatywa żyje jeszcze? A jeśli tak to czy mogę prosić jakieś szczegóły, albo podpowiedź gdzie mogę znaleźć informacje. 
Pozdrawiam,
Ania
Odpowiedz
#2
Nawet jak nie ma to możesz coś napisać Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
(31-07-2016, 20:29)ABlaszczak napisał(a): Cześć,
jestem nowa na forum i bardzo chętnie się dołączę - czy inicjatywa żyje jeszcze? A jeśli tak to czy mogę prosić jakieś szczegóły, albo podpowiedź gdzie mogę znaleźć informacje. 
Pozdrawiam,
Ania

Hej.
Dobrze że znalazła się osoba która chce podjąć próbę przywrócenia - Ustawek dla Kobiet :), chętnie się przyłączę i może jeszcze parę lasek też ;).
Smile)))
Odpowiedz
#4
(01-08-2016, 09:21)Jakub.P napisał(a): chętnie się przyłączę i może jeszcze parę lasek też Wink
Przy Twoim tempie to od razu ustawki umrą, bo nikt nie będzie chciał tak ganiać Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Grzesiu, to może pojaw się na nich jako spowalniacz. Wtedy może nie umrą.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
Bardzo chętnie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Panowie rozumiem że jesteście zajneresowani  Big Grin no to co - Działajmy   Exclamation Exclamation Exclamation
Smile)))
Odpowiedz
#8
W sumie nie wiem czemu nikt jeszcze na to nie wpadł, ale w celu spopularyzowania ustawek na forum można zrobić tak, że na wyjazdy kilkudniowe mogą jechać tylko ci, kórzy przynajmniej jedną zorganizowali Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Małgosia, jak chcesz jeździć tylko z marioxem to się z nim umów na priv, a nie w ten sposób konkurencję wycinasz Big Grin
Odpowiedz
#10
Cześć Ania, nie przejmuj się pisaniem głupot przez co poniektórych, bo mam wrażenie, że więcej paplają niż jeżdżą na rowerze Tongue ale to super ludzie Big Grin Babskie ustawki troszkę upadły, bo nabrały nowego znaczenia i Panowie nie dawali rady Tongue ale oprócz takowych są jeszcze inne do wyboru, na które my Dziewczyny też przebywamy,  co nie zmienia faktu, że można te babskie odświeżyć.  Wszystko zależy, jak się czujesz na rowerze, jakie tempo i dystanse preferujesz. Musisz to sama określić i wbijać. Gwarantuje dobre towarzystwo i mile spędzony czas, nie gwarantuję braku zakwasów i zmęczenia Big Grin ale na pewno warto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości